Bouře duší (2019)

Výbornej film. 1917, kde byla dobrá akorát první třetina, se může jít zahrabat.

Za čárou (2021)

Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na starej vtip o americkým špiónovi v Rusku. - Chlastáš jako Rus, zpíváš jako Rus, ale Rus nejsi. - Já to vzdávám. Jak jsi to poznal? - Protože seš černoch.... BLM na Ukrajině zachraňuje svět. Tohle může natočit jenom netflix. I ty akční scény jsou jalový.

Cid (2020) (seriál)

První díl docela navnadil, ale pak už to šlo pomalu z kopce. Ale pořád dobrý seriál na odreagování. Teda až na toho El Cida, kterej má charisma popelnice. Zato ale musí mít zuby ze železa, protože vydržet 5 dílů s permanentně zaťatou čelistí není jen tak. To taková Urraca nebo Sancho se povedli daleko víc. Celá série pokryje necelé první 3 minuty z tohoto krátkého dokumentu.

Tenet (2020)

Jedna hvězda za Pattisona bez kterýho by to byl odpad. Utahaná nuda o ničem. Konec byl ale celkem legrační, připomínalo mi to dvě zmatený party na paintballe.

Barbaři (2020) (seriál)

Leštěný prdy - asi tak by se ten seriál dal popsat. Z historie si to bere opravdu jen ten základní mustr tj. v germánii byli římané a přišli o tři legie. Jinak čistá fantazie. Závěrečná bitva nic moc. Kromě počátečního přepadu pochodujících kolon docela slabota. To se radši znovu podívám na Centuriona. Žádné utrpení, beznadějný boj a postupné zničení legionářů po třech dnech vyčerpávajícího boje. Za chvilku je po všem. Co se jim ale podařilo a co se mi hodně líbilo byla latina a němčina.

The Fugitive (2020) (seriál)

V jednoduchosti je síla. Svižně to uběhlo a nenudilo.

Policajti z L. A. (2009) (seriál)

Po The Wire asi nejlepší seriál z pohledu policie. Uvěřitelné situace a hlavně chování postav. Těm hercům prostě věříte, že jsou policajti a žádní sráči z modelingových agentur.

Zelenáč (2018) (seriál)

Nápad hodit 40-ti letýho holuba do policejní mašinérie v LA rozhodně stojí za to. Co už ale značně pokulhává je provedení. Je to čistě můj pocit, ale uplně každej mě přišel jako Mirek Dušín. Všechno končí nakonec dobře a všichni jsou nejlepší kámoši. Pachatelé se moc nevzpírají a zatčení jsou v pohodě (Srovnání třeba s Southland). Některé epizody jsou hodně přitažený za vlasy. Celkově průměrná soap opera.