Dokonalý únik (2009)

Tak trochu mám z tohodle smíšené pocity. Ke konci mi to na první zhlédnutí vůbec nesedělo, pro můj mozek to byl vážně těžký kalibr. Bez stokrátého přehrávání některých scén jsem se neobešla a to mě docela štvalo. Jinak příroda a záběry skvělé. A akce na konci neměli chybu.

Ctihodný občan (2009)

Film je velmi promyšlený - musel dát teda zabrat. Aspoň mně při sledování dal :). Ty dialogy mě tak dostali, že jsem si je musela přehrávat několikrát (obzvlášť tu druhou scénu u soudu). Rozhodně mám v hlavě plno nových myšlenek a to se vždycky cení.

Tančím, abych žil (2006)

Musím říct, že jsem se bavila. Ten street dance se spojením klasiky byl naprosto skvělý a ten závěr úžasný. Děj, kromě postavy Antonia Banderase, nic moc, ale od tanečních filmů toho moc neočekávám.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Vždycky jsem si říkala, že tento film musím vidět, abych mohla vůbec filmově existovat. Teda aspoň ohlasy a doporučení byly opravdu velké. Popravdě - film byl skvělý, ale to moje předcházející očekávání, mě zase zbrzdilo. Rozhodně je film napínavý a nepředvídatelný. Ovládnout smích u některých brutálních scén se prostě často nedalo. Zvláštní ale, že jsem u každé brutální scény přemýšlela nad tím, kolik láhví kečupu asi vypotřebovali, můj mozek prostě asi nechtěl, ať se sakra pořádně bavím!

Český sen (2004)

Zajímavé jací jsou na světě blázni. Že na to všichni skočili se není čemu divit, když to měli tak dokonale udělané a promyšlené. Ale nejvíc mi vadí, že film nenatočili s vlastních peněz, protože platit je za něco takového... A nakonec mi bylo líto těch bláznivých starých lidí.

A zase jedna Popelka (2008) odpad!

Nejsem odpůrce teenagerovských romantických neduchaplných "komedií". Často jsem jejich divákem, ale tohle už bylo na mě moc. Aspoň nějaká minimálni duchaplná myšlenka by neušla. Všechno - přes postavy, děj, dialogy působilo neuvěřitelně povrchně.

Sedm životů (2008)

Film měl určitě zajímavý podklad, ale ne že by mě nějak zvlášť dostal. Příjemně mě překvapilo, že hlavní postavy nebyly zrovna perfektní, dokonce ta ženská s nemocným srdcem mi byla často nesympatická. Ale nejvíce mě bavilo sledovat toho slepého. Celý film jsem neměla moc velké tušení, o co se tam jedná a na konci jsem stále měla v hlavě otázky.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Hudba a záběry na začátku fakt zážitek. Londýn nádherný. Efekty skvělé. To, že je kniha lepší než film je pro mě jistá věc, ale musím říct, že se mi tento díl hodně líbil. A poprvé kdy se mi líbilo jak Daniel zahrál Harryho. SPOILER - Mohli do filmu propracovat více Harryho emoce při scéně, když Brumbál umíral. S tou smrtí si prostě mohli vyhrát mnohem více, takhle mi přišlo, že mě jeho smrt zasáhla mnohem více než Harryho v podání Radcliffa... :).

Kult hákového kříže (1998)

Silný příběh. Hodně emoční scény, ze kterých mi bylo někdy až na zvracení, a ta bezmoc - prostě hrůza. Nejpozitivnější byl na filmu ten trhlý černoch z vězení - jako by si odskočil z nějaké průměrné americké komedie. A závěr mě úplně odrovnal.

Taxi 4 (2007)

Hodně slabé ve srovnání se staršími díly. Už se snažili udělat ze všech až moc velké blbce. Pár vtipných situací a hlášek sice nechybělo, ale už to bylo až příliš přihlouplé - ale co se dá čekat od čtvrtého dílu.