Noc na Zemi (1991)

New York, Helsinki, Paříz, L.A, Řím můj pořadník :-)

Královna Alžběta: Zlatý věk (2007)

Cate Blanchet jako jediny tahou v celem filmu je zoufale malo, vseczhno ostatni jen slaby odvar prechdoziho filmu, skoda.

Šprti (2006)

Joo tak tohle byla pecka, clovek by si mel neustale pripominat, ze vzdelani predevsim a nic jej nemuze nahradit ! Jestli budu mit nekdy sanci tohle videt v divadle, okamzite se ji chopim.

Gia (1998) (TV film)

Konecne dilko ve kterem se na Angelinu dalo divat !

Výlet (2002)

Paradni oddychovka s docela prijemnym prekvapenim ve finale a navic jak z pera, ktere vedl sam zivot.

Televizní společnost (1976)

Aaaaaa tak tohle byl mazec, opravdovej mazec, neskutecne nadcasovy film a to primo z pera mistra sedmdesatych let, doporucuju vsem a povinne promitat divakum vsech komercnich stanic, stale dokola, treba pak zacnou konecne kricet "Jsem nastvanej jak bejk a vic uz to nesnesu !!!"

Faunův labyrint (2006)

Lehce precenenej snimek, jako pohadka je vsak naprosto unikatni, dve hlavni roviny filmu do sebe az neuveritelne pasuji, v tomhle se Torovi neda vytknout vubec nic.

Paříž (2008)

Pro me asi nejlepsi film co jsem videl letos ve Varech, pribeh skvele plyne, nenudite se ani chvilku a napriklad postavu vysokoskolskeho profesora budete milovat celej film.

Přednosta (2003)

Jedním slovem paráda !