Volba zbraní (1981)

Dost se to táhlo, ale nebylo to vůbec špatné.

Zlatokopka (2009) (TV film)

Nuda a strašlivá délka tomu srážejí nejvíce. Tak i tak to není nic extra.

Single Man (2009) odpad!

Colin Firth hrál výborně, děj byl hrozivě nudný a proto jej nezachrání od odpadu ani výkon C. F.

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

Pippi je má oblíbenkyně, ale toto filmové zpracování byla nuda.

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

Jak to může být telenovela, když to má hodinu a půl? V Turecku nejsou normální a tupý příběh je nudný. Radši ani nezkoumám historii bitev, to bych se dopátral jistě blábolů, které se divákovi servírují. /Kriste pane, tu blábolovinu budou opět dávat.... Zbytečně to opět zabere místo něčemu mnohem kvalitnějšímu!

Hulk (2003)

Ze začátku se film jevil jako strašlivá nuda. Režisér výborně spojil rodinné drama s komiksem. Od Marvelu jsem zvyklý, že jsou comiksy více akčnější, ale moc se mi líbila změna. Mezi nejvíce zpackané scénky řadím povídaní otce a syna ke konci a bitvu se psy. Jednoznačně nejlepšá akční scéna byli bitvy v poušti ať již s tanky tak i s vrtulníky. Určitě schází více akčních scén a konec jsem očekával jiný - akční. Vůbec se nedivím nízkému hodnocení, hold většina lidí je zvyklých na mnohem větší akce od zfilmovaných komiksů...

Constantine (2005)

Hodně jsem se na to těšil, ale zažil jsem velké zklamání. Uvodní scéna s vymítáním vypadala, že bude děj pěkně probíhat, ale začal jsem se tak nudit, že jsem nevydržel déle než do poloviny. Proti výkonu herců nic nemůžu namítnout, film shodil na dno jednoznačně příšerně napsaný scénář (slaboduché nudné dialogy).

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Film se hodně táhnul, ale celkově se mi moc líbil. Je to zajímavý film už jen tím, že H. Ledgera prostřídali 3 výjimeční herci, ale nic si z toho nepamatuji, snad jen hru s použitím zrcadel. Ani se nedivím, že jsou mnozí z tohoto díla velice zklamaní.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Nikdy nezapomenu, jak mě kámarádi vytáhli na tuto kravinu i když věděli, že HP nesnáším. Chvíli po začátku jsem usnul nudou, vůbec mě to nebavilo!