Sue Thomas: Agentka FBI (2002) (seriál)

Strašně obyčejné a nudné, protože to není ani tak o vyšetřování, nýbrž o psovi a páničce.

Pacifik (2010) (seriál)

Viděl jsem pouze první dva díly, líbily se mi hodně, ale musím si najít čas na zbytek, protože vidím i hodnocení s 2*...

Doteky osudu (2012) (seriál)

První díl nasadil velkou laťku. Hodně se mi líbil i tím, že mi připomínal film Atlas mraků. Jestli budou příběhy navzaovat i v ostatních dílech, tak se mám na co těšit. Pokud budou nové kromě kluka od Kiefera, tak jsem zvědavý, jestli dosáhnou stejně kvalitní úrovně jako v prvním dílu...Pilotní díl hodnotím jasně za 5*, protože: byl dost napínavý, děj se netáhl a byli v něm zvraty, příběhy byli skutečně propracované, Kiefer Sutherland jako herec opět nezklamal I když o něm vím, že má nebo měl problémy s alkoholem, tak je to pořád výborný herec.

Atlas mraků (2012)

Výborný začátek. Chce si to počkat v první hodince až se všechny příběhy rozjedou. Škoda jen konce, kde jsem se trochu ztrácel, jak se přiběhy velmi rychle střídaly. Na některé scény jen tak nezapomenu (stříkání majonézy na číšnici, nůž u krku Toma Hankse, boj na mostu mezi vchody 2 lodí...). Pro mě je to jednoznačně 1 z top filmů roku 2012. Nakonec jsem se zorientoval, ale díky zmatenému konci ubírám o 1*.

King Kong (2005)

Bylo to výborné. Celkově jsem si připadal jako u verze z roku 1933, jen to bylo pojato moderně s delšími scénami. /viděno: Kino Mír, Opava tehdy: 5* Po 7 letech nechávám také 5*.

Góóól! (2005)

Bylo to jasné, jak to skončí.....už jsem jej vidět třikrát, ale celkové je moc fajn