Neúplatní (1987)

Výborné, další skvělý film o mém asi nejoblíbenějším "námětu". Byla jen jedna scéna, která mi vadila [SPOILER] ta přestřelka na mostě, přišlo mi to trochu více jako blbá westernová střílečka [/SPOILER] , ale i tak to nemohlo zkazit celkový dojem z filmu, který je na jasných 5*.

Troopers (2011) (seriál)

Pravděpodobně nejlepší počin z internetových seriálů. A to nepřeháním...

Dobré ráno, Vietname (1987)

Obávám se, že český dabing stojí za.. prd.. Sice jsem originál neviděl (ale v brzké době to plánuji, je to skvělý film) ale myslím si, že český dabing zničil spoustu vtipů, které zní spíše trapně. Myslím, tedy spíš doufám, že v originále to bude mnohem lepší podívaná.

Já, padouch (2010)

Velmi příjemná animovaná komedie, poslední dobou se začínám přesvědčovat o tom, že animáky přece jen nejsou jen pro děti a začínám takovéto "novinky" celkem vyhledávat.

Beyblade (2001) (seriál)

Ať chci či nechci, musím přiznat, že i tento seriál mě jako malého velmi zasáhl. Souboje s beyblady mezi vrstevníky byly nezapomenutelné.

Jackass 2.5 (2007)

Nechápu vás.. Při tomhle díle sem se šíleně bavil, nejlepší díl ze všech Jackass vůbec. Skvělé, ty komentáře, ale i obsah z toho dělají Masterpiece na poli tohoto "žánru".

Partička (2011) (pořad)

Pořád dobré, ale na Slovenskou to nemá. Sice jsme teprv na začátku a herci se snad časem "vypracují", ale u slováků byl i ten start svižnější.

Eragon (2006)

Kvůli vztahu k knížce dávám více, ale porovnávat se to snad ani nedá. Film je velmi "chabý".

Máš minutu! (2011) (pořad)

Takové nemastné, neslané... Pokud to chcete jen sledovat, budete se zaručeně nudit, pokud ale máte možnost si ty úkoly i zkoušet, budete se skvěle bavit. Bohužel, to je možno jen v ojedinělých případech a tudíž tento seriál není něčím, co by mě zaujalo. Nezaujali mě ani soutěžící, přijdou mi příliš "umělý".