R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Příjemná podívaná u které jsem se docela bavil. Nemá cenu to nějak srovnavat s MIB, jak to dělá většina hodnotitelů. Místy vtipnej Bridges a sympatickej Reynolds, kterej ale podle mě má na víc. Kolem a kolem, oddechová scifi komedie nešetřící vizuálními efekty s jednoduchým příběhem.., ale jo celkem to fungovalo.

Království lesních strážců (2013)

Sympatická animovaná pohádka určena převážně pro dětské publikum, i proto mě to nijak moc nebralo, všechno je tak klasické a předvídatelné. Parádní herecké obsazení a skvělá písnička na konci filmu.

Patrola (2012)

Mě se tenhle film líbil daleko vích jak Street kings, bylo to daleko akčnější a i ty POV záběry se mi dost líbily. Podle mě jeden z nejlepší Ayerových filmů. Suprově zahraný, napínavý a neustále gradující film. Peňa i Gyllenhaal perfektní!

Croodsovi (2013)

Parádní animovanej film o bláznívý pravěký rodince. Po delší době animák u kterýho jsem se fakt bavil. Výborný jak pro děti tak pro dospěláky.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Po delší době film, který mě dokázal dojmout a pobavit. Výborné teenagerovské herecké výkony méně známých herců (krom Hermiony) spolu s příběhem, tvoří celkově jedinečný film u kterého se člověk zasměje, ale i zapřemýšlí. Výborný soundtrack filmu dodává jeho dobovost. Já si Charlieho malá tajemství a další strasti opravdu užil, těšim se až na to kouknu znova.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Na světě jsou stovky polobohů, ale zachrání nás jen Percy, teen souboj titánů s docela dobrými efekty. Nebylo to tak špatný, myslel jsem, že to bude horší. Místy jsem se i docela smál. Stopáž filmu byla taky v pohodě za celou dobu jsem se ani moc nenudil. Zajímalo by mě, kolik Piercovi zaplatili, aby ze sebe nechal udělat kobylu.. lol.

Stážisti (2013)

Konečně! Komedie ze které když odcházíte z kina, tak nelitujete vyhozených peněz. Sice jsem byl ze začátku docela skeptickej, protože jsem se bál, že všechno vtipný bude zase jen v traileru, naštěstí jsem byl mile překvapen. Film se mi fakt líbil, vtipných scének je tu docela dost, za zmínku stojí snad ta nejvtipnější, když klucí hledají profesora X.. :D Vážně, už dlouiho jsem se takhle u nějaký komedie nesmál. A i na ten dabing se dá zvyknout. Vaughn a Wilson se suprově doplňovali a dokazáli mě bavit celej film, takže mi ani nepřišlo, že měl skoro 2h. Parádní film, kterej můžu jen doporučit!

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Docela dlouho jsem se na tenhle film těšil a musim říct, že mě vůbec nezklamal. Líbily se mi efetky, The Rock a Willis v akci, pak akčnost filmu, přestřelky střídají kung fu bitky a přehlídky moderních technologií. Klišovitý příběh jsem očekával, přece jen když se to jmenuje odveta, tak asi o nic jinýho ani nepůjde. Ale i tak jsem se po celou dobu filmu bavil a nijak nenudil.

Kouzelníci (2013)

Sympatická komedie u který jsem se většinu času bavil. Délka filmu úplně akorát. Carell byl v boxu parádní a lepší zaltoukání hřebíků v podání Carreyho jsem ještě neviděl. Odpočinková komedie, která stojí za shlédnutí.

Pád Bílého domu (2013)

Kurvy šikmooké! Další propaganda Americký síly, techniky a obětavých prezidentů. Američani jsou prostě nejlepší.. Jinak ale docela dobrá akční oddechovka, kde se mrtvolama nešetří. Zasloužený 3* nenudil jsem se, nepřemejšlel jsem a parádně si odpočinul. Butler se mi jako zachránce líbil, Aaron jako prezident už ale moc neee. No.. uvidíme jak to bude vypadat až bude zachránce Tatum..