Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014)

Na tenhle film jsem šel jen kvůli tý nádherný přírodě a s vysokým očekáváním ohledně 3D projekce. Musim říct, že u tohodle filmu se vyplatí jít pouze na 3D. Mě osobně se to moc líbilo. Všechny ty krásný záběry, jak v moři, tak na souši. Opravdu 3D bylo perfektní. Jinak celkově pak film musí ocenit hlavně rodiče s dětmi, pro které jen tento film primárně určen. Za mě palec nahoru a klobouk dolu, že se do tohodle kluci vůbec pustili.

Špión (2015)

A je tu další akční komedie v hlavní roli s naší Melissou. Po Drsňačkách se vrhla do tematicky podobnýho filmu a podle mě to vyšlo. U filmu jsem se docela zasmál, možná to bylo i tím, že když nadávala, tak mi připomněla Willa Ferrela z filmu Get hard. Každopádně, film mě mile překvapil. Nic extra jsem od toho nečekal a to se mi vyplatilo. Celkově herecký obsazení bylo super. Jude paradni, Rose jako badass taky. Ale co nebo spis kdo neměl chybu byl Jason. Jeho hlášky, britskej přízvuk a finální část filmu neměla chybu z jeho podání. Jsem rád, že si herci ze sebe dokážou udělat srandu a přijmout i takovouhle roli blbečka. Díky výpravě jsme mohli vidět krásný města, to bylo taky supr. Celkově se mi to libilo, Stopáž akorát, akční slow-mo záběry, vtip a herci super. Občas ten vtip sice zaváněl až trapností, ale bylo to je párkrát. Film doporučuju, neurazi a docela pobaví.

Zocelovací kúra (2015)

Dlouho jsem se tak nezasmál jako právě u tohodle filmu. Další parádní komedie!! Excelentní Will Ferrell a Kevin Hart, co k tomu dodat, ve filmu tvoří perfektní dvojku, se kterou není nuda. Film jsem viděl už asi 3x a pořád jsem se u něj lámal smíchy. Vážně tenhle film se povedl, dokázal mě pobavit. Hlavní postavy filmu a celkový zpracování super. Sice někdy bylo těch psích kousků trochu moc, ale když někde hraje Will Ferrell, tak se to dá čekat. Délka filmu super. Nemůžu jinak než jen doporučit. Mayo a čokouš!

Sedmý syn (2014)

Teď nevím jestli dát 3 nebo 4*. Přesně takovýhle scifi mám rád. Akce, vizuální efekty na prvotřídní úrovni, svižný děj, nijak složitý příběh a jak to hezky všechno odsejpá. Jen tomu chyběl Jeníček a Mařenka. Je fakt, že Když tyhle filmy srovnám tak Jenda s Mařkou byli lepší, škoda..Seventh son mohl být určite lepší. Chybělo tam trochu víc toho humoru podle mě. Jeff zahrál paradně, bejt další Harry Potter tak mohl dělat klido Brumbála. Co se týče Bena, tak ten mi přišel celej film takovej nijakej dalo by se říct až topornej. A co mě trochu mrzelo, že kamarádi Matky Malkin neměli ve filmu více prostoru, všichni měli supr schopnosti, určite se z toho dalo vytřískat víc. Celkově se mi ale film líbil, nenudil jsem se u něj a to je hlavni. Když to po sobě tak čtu, tak 3* jsou akorát.

Jurský svět (2015)

No co k tomu dodat, Blockbuster jako vysitej. Je jasný, že každej bude chtít vědět jak další pokračování dopadne. A ja jsem nebyl výjimkou. Na začátek je potřeba říct, že film nelze s jedničkou srovnávat, jinak by hodnocení mohlo být o něco horší pro ty, kdo ve všem musí vidět něco novýho a originálního. Člověk si film musí prostě užít takovej jakej je. Já jsem to tak udělal a vůbec jsem nelitoval. Park v novým prostředí s modernizovanýma atrakcema se mi fakt líbil to ano. Perfektní místy nostalgický scény s autama a parádním tričkem jednoho nerda. To se jim taky povedlo. Jurský svět nám dáva zbrusu nový dinosaury v čele s imodiusem rexem. Nejvíc se mi ale líbil hlavní hrdina. Owen filmu dáva takovýto svoje osobitý herecký kouzlo. Co mě ale na celým filmu lehce zklamalo bylo to, že za celou dobu jsem o hlavní hrdiny nebál. Ti co měli umřít umřeli a ty co měli přežít to přežili. Škoda jen, že to bylo čitelný už od začátku. Koukám, že Pi to s tou svoji zoologickou docela přehnal a že novej Richard Parker ho vůbec nešetřil.

Kdo věří na lásku (2014)

Jee, no ták, čsfd 57%?! Uvědomujete si, že tímto slabým hodnocením můžete odradit hodně lidí, aby si tenhle film pustilo? Je to fakt škoda.. No co si budem povídat, já jsem kvůli tomuto hodnocení byl nejdřív taky docela skeptickej. Ale udělal jsem dobře, že jsem se na tenhle film podíval. Už od začátku jsem tak nějak tušil, že to nebude špatnej film. Už jen kvůli Evansovi a Michelle. Film se mi fakt líbil od začátku do konce. Ono není od věci si někdy pustit nějakou tu vtipnou a romantickou oddechovku, kterou bez pochyby tenhle film je. Evans se mi ve filmu líbil, jeho role byla originálním způsobem vtipná a vůbec nenudila, samozřejmě za pomoci jeho party podivínů. Michelle, to je kapitolka sama pro sebe. Oblíbil jsem si ji už v seriálu True detective. Jak už jsem psal, je to vtipná romantická komedie, tudíž i tady narazíme na slaďárny, zlomený srdce a další romantický věci, který však celkový dojem z filmu vůbec nekazí. Za mě 4*, já si to užil!

Kung Fury (2015)

Tak tohle je hodně brutální krátkometrážní film. Má úplně všechno co si člověk dokáže představit. Přestřelky, správnyho poldu, kung fu, nacisty, kung fûhrera, epický hlášky, dinosaury, tekken fight, pěkný ženský, thorovo kladivo, stroj času, krev ale hlavně tohle vsecko dohromady v pořádný řežbě.

Kung-fu mela (2004)

Bohužel musím konstatovat, že mě tenhle film lehce zklamal. Nejspíš jsem na něj byl natěšeny víc, než bylo zdrávo. Aspoň se mi opět potvrdilo, že co uživatel, to úplně jinej vkus. A že názor si vždycky člověk musí udělat sám. Jak už jsem psal, tak jsem od toho čekal více. Hodnotím 3* kvůli hlavnímu herci. Byl mi sympatickej a líbilo se mi jak byl skoro celej film úplně levej. Další hvězda za to, že i přes průměrnost scén jsem se 3x zasmál. A dále hodnotím kladně vizualizaci některých bojových scén. A vlastně mi to ani moc jako parodie nepřišlo. Zajímavé komentáře: Cival

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

"What a day, what a lovely day" šílený Max předčil veškerý moje očekávání, který jsem před zhlédnutím filmu měl. Už od prvních minut je Mad Max akční jak zatím žádnej film před nim. Akční a napínavý od začátku do konce, a tak to má bejt! A co se týče vizualizace tak ta taky neměla obdoby. Postapokalipticka atmosféra neměla chybu, zobrazení gangů ovládající rozbitou planetu bylo naprosto věrohodný. Herecký výkony hlavních hrdinů byly úžasný. Theron, Hardy a Hoult to bylo perfektní obsazení. Pro mě především Nicolas zahrál skvěle. Postupný vývoj jeho postavy jsem s napětím sledoval celej film. Šílenství zobrazený ve filmu se mi hrozně líbilo. Parádní scifi který můžu jedině doporučit!

Kingsman: Tajná služba (2014)

Na tenhle film jsem se fakt těšil, a když jsem se na něj konečně podíval, tak jsem nebyl ani v nejmenším zklamanej. Dostalo se mi přesně toho, co jsem chtěl vidět. Perfektní britští herci v čele s Colinem, Markem Strongem a co by to bylo za film z Britskýho prostředí bez Michaela Caina. Velice mi byl sympatickej i hlavní hrdina Taron. Všudypřítomná angličtina lahodila mýmu uchu. Uhlazenej akční krvák s místy vtipným odlehčením. Přesně takhle si představuju moderního Jamese Bonda! Velký dík patří šišlajícímu, skvěle zahranýmu záporákovi L. Jacksonovi. Nevěřim, že by to někdo dokázal zahrát stejně ba i líp jak on. Film se mi fakt líbil, skvěle jsem se bavil a tak to má bejt!