Týden v ringu (2014) (pořad) odpad!

Horší publicistický pořad jsem snad ještě neviděl... na co si ten "moderátor" hraje. Wtf?!

Drsňačky (2013)

Musím přiznat, že mě tenhle film příjemně překvapil. Ze začátku jsem měl obavy, že to bude jen nějaká obyčejná ptákovina, ale naštěstí jsem se zmejlil. Sice ohraná zápletka a čitelný konec, ale hlášky Melissy a spoustu vtipných scén z filmu dělají super komedii u ktery se člověk fakt nasměje. Sandra zahrála taky super. Její postupná adaptace bostonskymu prostředí a tomu jak Melissa mluví jen dokazuje, že Sandra dokáže zahrát cokoliv. A taky si ze sebe umí dělat srandu, což je taky supr vlastnost. Super komedie, kterou můžu jen doporučit. Btw škoda, že tam Bill Burr nemá větší roli. Ten jeho projev miluju.

Zdrojový kód (2011)

Source code je podle mě vydařený akční film s originálním námětem. Představa takovýhle možností, kterou nám film ukazuje je fascinující. Jake a Vera se tohoto filmu zhostili skvěle. Film má skvěle napínavou atmosféru. Od začátku vás příběh chytne a už nepustí. Originální zpracování, skvělý herci a napínavý příběh. Já se bavil. Super film.

Krakatice (1996) (TV film)

Zase tak špatný to nebylo. Jo mohlo to bejt kratší, ale jde o televizní pořad, nic extra světobornýho. Ale vydrzel jsem to. Grisom se mi libil, snad i kvuli němu jsem to dokoukal. Blonďatá ženská mi ale byla doost nesympaticka. Kolem a kolem, ne zase tak špatnej tv večerní film.

Strážci Galaxie (2014)

Podle mě zatím jeden z nejlepších filmů od Marvelu. Herecké obsazení tohodle filmu je naprosto super. Pratt padl do role jako prdel na hrnec, podle mě mu ta role fakt sedla. Saldana se mi taky moc líbila, jak modrá, tak teď zelená. Film je vtipnej, akční a pořádně odsejpá. 122min uteklo jako voda a já se po celou dobu parádně bavil. Z kina jsem odcházel spokojenej a natěšenej na další Marvelovskou sci-fi pecku. Komentář se kterým se shoduju: Malarkey

Malaria (2012)

Forma zpracování je naprosto originální a propracovaná. Je fajn, někdy vidět něco novýho!

Lucy (2014)

Lucy je netradičním filmem, který jsem mohl vidět na světové premiéře na filmovém festivale v Locarnu. Tempo je už od několika málo minut docela našlapaný a dá se říct, že vydrží plus minus do konce. Přijde mi, že Luc čerpal z filmů Limitless a Transcendece. Je mu asi trochu ujela ruka. Vizuálně je film suprovej, ale co se týče některých scén, tak mi přijdou přehnané a víc fantasmagorické než asi bylo plánem. Stopáž film se mi zdála akorát. Přišlo mi, že toho chtěl Luc tolik říct tímhle filmem, ale nacpal to tak rychle za sebe, že se to někomu muže zdát matoucí, roztěkané a debilní. Já z tohodle filmu nemám nijak extra hřejivý pocit nebo naopak, že bych celej film protrpěl. Kouknu na to ještě jednou, ale myslim, že 3* jsou akorát.

22 Jump Street (2014)

22 jump street je dost povedený pokračování 21. Podle mě je 22 jednoznačně vtipnější, svižnější a akčnější. Fakt jsem se u tohodle filmu hodně nasmál. Perfektní dvojka elitních poldů v akci a já měl úsměv od ucha k uchu. I když je celková zápletka a děj úplně stejná jako v 21, tak jsem byl po zhlédnutí filmu naprosto spokojenej. Spousta srandy a vtipných scének řadí tenhle film mezi top akční komedie. Všem doporučuju.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Zasloužených 5*! Film je naprosto epickým vyvrcholením všech X-menu, který jsme doposud mohli vidět. Výborný herecký obsazení, všichni jsou fantastický. Je vidět, jak si to všichni užívají a dávají do toho všechno. Fakt jsem z toho filmu nadšenej. Atmosféra X-menu v minulosti a v budoucnosti je přímo úžasná. Bitvy X-menů a Sentinelů jsou naprosto skvělý. Scéna kde Quicksilver v kuchyni v Pentagonu udělá bordel je senzační. Film se mi strašně líbil. Z kina jsem odcházel s blaženým pocitem. Prostě nádhera.

Robocop (2014)

Tak na tenhle film jsem se dost těšil. Už jako malej jsem si film RoboCop z roku 1987 oblíbil. A tak jsem si řikal s čím přijdou tvůrci, když máme tak super technologie a různý vizuální efekty. Musím přiznat, že jsem docela zklamanej. Tak celej příběh je čitelnej, to je jasný už od začátku, to jo, ale věřim, že z toho určitě šlo vytřískat daleko víc. Víc akce, víc moderních vymožeností mohl mít, lepší gadgety ve výzbroji, no našel bych toho asi hodně. Je to škoda. Abych to tady jen nehatil, tak sem musim napsat i pozitiva, za co vlastně jsem ty 3* dal. Takže především Samuel L je prostě pán herec, při jeho posledním proslovu, jsem se i celkem zasmál. Líbí se mi jak i takovýhle štěky on dokáže zahrát s naprostou vážností a klidem. RoboCopová žena v tom filmu má snad jen brečící roli, nebo mi to jen tak přišlo? NE! Kolem a kolem film to není špatnej, ale ani dobrej. Škoda.