Falling Skies (2011) (seriál)

Dalo by se řící, že mě tento seriál zaujal stejně tak, jako The Walking Dead. Až na to, že zde nejsou zombíci, tak jako tam. Jsou tady mimozemšťané, kteří přijeli zabíjet na planetu zemi. Efekty nejsou sice až tak dokonalé, ale je to stále koukatelné. A děj je skvělý. Obsazení herců je taktéž dobré a už se těším na další díl.!

Last of the Living (2009)

Film napohodu, moc od toho nečekejte, jako třeba od Soumrak mrtvých nebo Zombielandu. Doporučuji zkouknout pouze tehdy, když máte dobrou náladu, aby jste film ihned nezahazovali do opadu. Mě se to kupodivu líbilo.

Projekt X (2012)

No nic, film si ihned zařadím mezi své oblíbené. Neviděl jsem lepšího filmu kde se paří a paří! The party you've only dreamed about.

The Collector (2009)

Může obsahovat spoiler - Byl jsem mile překvapen, film se mi líbil. Chvilkami to bylo opravdu velice napínavé a děj byl také promyšlený skvěle. Nic co by se nedalo pochopit. Byla to pár slovy skvělá krvavá až brutální naháněčka v rodinném domku. Stojí za to se na něj určitě někdy podívat. Film si ihned zařadím mezi své oblíbené.

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší seriál, který jsem kdy viděl!. Nepochopím jak může mít 89%. Zaslouží si aspoň 110%!

Jumanji (1995)

Film mého dětství, doporučuji.

Life Cycles (2010)

Viděl jsem v nějakém HDčku či co. U ségry na televizi a bylo to prostě perfektní!

Plivu na váš hrob (2010)

Tento film jsem viděl 2x a přemýšlím o tom, že se na něj podívám i po třetí. Film mě zaujal a to svým scénářem, pěknou porcí krve a sympatickými postavami (herci). Originál jsem neviděl, takže nemohu soudit zda je tento remake lepší než originál. Film se ihned stal jedním z mých nejoblíbenějších, o tom žádná. Nejsou snad ani žádné chyby, které bych chtěl vytknout. Jednoznačně stojí za shlédnutí.