• Pohádka

Mars útočí! (1996)

Komicke , hracickove postavicky martanu s jejich umelohmotnymi pistolkami a flintickami ,jenz pres svuj vzhled prinaseji zkazu.Nasel jsem tam par veci ,ktere mne zaujaly napriklad slova pana prezidenta v podani Jacka Nicholsona jimz zacinal skoro kazdy z jeho projevu na adresu jeho lidu a to "fellow americans". Dale pri sledovani tohoto dila mne napadla utopicka myslenka jak fajn by nam asi bylo , kdyz by jsme mohli miti takove prezidenty jakym se prave pan Nicholson delal byti.

King Kong (2005)

Vyborna vyprava, nadherne triky.Dovoluji si pripomenout sileny uprk mezi dinosaury.Technika uz je na takove urovni , ze nam umoznuje dokonce spatrit emoce v tvari King Konga.Zdolani Empire state building zadna velka sichta.Scena na spicce mrakodrapu jenom potvrzuje smysl opici pro balance a rovnovahu.Pri King Kongovych kvalitach mi prijde mi ,ze kdyz by zminovany opicak alespon trochu chtel tak ho nemohli nikdy dostat,ale to bych musel psat scenar asi ja.......Ano hlavni hrdinka-blondynka mi tam nesedela ani trosku, jeji predchudkyne z roku 1976 by tomu dala uplne jine grady a ja bych potom dal hvezd pet.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Davam dve hvezdy za fajn rodinku a jejich baby.Manzel nachytany pri onanii v lese vlastni carokrasnou manzelkou,ktera po vyfackovani sveho muze s nozem bezi potrestat tu, ktera zapricinila erekci jejiho chote, ono na boso a se skoro sortkami u kotniku se to nedobre utika a jeste k tomu vodou. Stejny manzelsky par muzeme za par minut videt v eroticke pozici, kterou jsem snad i po 10 tisicich odkoukanych hodinach porno sledoval s otevrenymi usty a zatajenym dechem.Holt jsem prdola.Vnimavy clovek se kazdy den neco noveho muze naucit.

Láska jako trám (1967) (TV film)

Nesmal jsem se celou dobu, ale smal jsem se, coz je dulezite.Skvele dialogy, kterym kraluji panove Pivec,Zahorsky a pi Sejbalova. Nektere dialogy se mi zdaly i hluboke s vetsi myslenkou, viz. pan Zahorsky v posteli hovorici o starem muzi co chyta ryby a nepamatuje si uz ani jak vypadala jeho zena.Kdyz bych mohl nekoho vyzvednout,ukazal bych na pani Sejbalovou,jelikoz ta je proste kouzelna ve svem pojeti pani Pivcove.Slova z filmu "neprekonatelny odpor".

Speer a Hitler (2005) (seriál)

Skvele natoceno, skvele udelano.Ja nemohu vytknout vubec nic.Nezbyva mi ne zpodekovat nemecke tv za to, ze toto natocila.Nepripada mi vubec nedustojne a nepatricne venovat tolik prostoru a casu takove osobe jako byl Speer.Take kvituji vstupy Speerovych potomku do filmu a rozhovory s nimi.Kazdy jenom s trochou zajmu o svetovou historii by mel takovyto film-porad ocenit.

Kanibalové 2 (1978)

Nechal jsem se jenom unaset zabery na prirodu a zvirata kterych je zde dost.Scenar mi prisel velice zvlastni, vlastne cely pribeh kdy hledame manzela hlavni hrdinky, se v zaveru zvrtne a my zjistime ze vlastne nehledame manzela, avsak uplne neco jineho...A duvod proc muselo nekolik lidi zemrit se nam tim padem jeste vice zmensi..

Noční letec (1997)

Setkame se s druhem upiru, kteri maji ponekud odlisne zuby,velice osklive na pohled,asi by jsme meli zapomenout ty klasicke draculovske.Atmosfera pribehu je velice pekne udelana, tajemno na nas dycha jak ma.

Jak napálit advokáta (1980)

Milos Kopecky opet v roli advokata, tentokrat se vsak nespecializuje na nevracene pujcky babickam ci probodnute manzelky.Jeho oborem jsou pripady spojene s atutomobilismem - motorismem jako napriklad, bouracky, jizdy v opilosti ,prekroceni rychlosti atd.Ve filmu se mimo jine dozvime jak se da "sikovne nabourat auto".Causa kralik mi prisla vice usmevna. Presto i zde hodnotim pomerne vysoko a to tremi hvezdami. Moto z filmu."Nakonec je uplne nejlepsi rikat pravdu".

Česká spojka (2002)

Davam dve hvezdy za Prahu a za honicku na chmelnici. Prvni pulka filmu byla pro mne velmi zabavna, konec uz ne.

Dědek (1988) (TV film)

Jozef Kroner jakozto Dedek na vesnici, kteremu sazeni se a sazky se staly korenim jeho zivota.Zpiva na podiu, skace s konem a jezdi v noci na kole v desti za svitu sve vlastni baterky a to vse po sedmdesatce.Mimochodem ,kdyz skakal s konem pres plot tak jsem se o nej bal i ja...