• Rodinný

Randall a Hopkirk (1969) (seriál)

Seriál je skvělý! O tom není pochyb. Jediná připomínka - v černobílé podobě, jakou mám na VHS je milionkrát lepší než v barevné verzi. Ale možná to je o mojem zvyku, protože jsem ho viděla v ČB podobě tisíckrát (doslova a do písmene).

Randall a Hopkirk (2000) (seriál) odpad!

Tak tohle se absolutně nepovedlo! Až by jim mělo být hanba, že nesou stejný název jako jejich předloha z roku 1969.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Tenhle seriál jsem nemusela ani v době jeho největší slávy.

Komisař Rex (1994) (seriál)

S prvním páníčkem (Moser) byl seriál skvělý. Když odešel Stockinger, pořád to ještě šlapalo. Potom se páníčci začali střídat a scénáristi asi vyčerpali svou kreativitu pro jejich odchody a na samotný děj už nezbylo. A to seriál potopilo. Když vidím v programu, že běží Komisař Rex, jsem ochotna si na něj ten čas obětovat. Ale když si všimnu, že se jedná o sedmou sérii, jsem zklamaná. Takže současná podoba Rexe ovlivňuje moje hodnocení.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Nebudu dávat odpad jen z principu jak většina přítomných. Nejsem fanoušek, nepouštím si seriál cíleně, ale... Mnoho dílů jsem viděla s mou 14-ti letou švagrovou a musím říct, že je to vážně vtipné. Bohužel postupem času, jak to tak bývá, díly upadají. Jak Miley/Hannah roste, začne mít jiné zájmy, tak seriál ztrácí takové kouzlo naivity a problémy které řeší už nejsou tak vtipné, protože je holt starší. Emily Osment, která zde hraje nejlepší kamarádku by si zasloužila cenu, protože je naprosto skvělá!

Pokémon (1997) (seriál)

264. nejhorší seriál. 199. nejoblíbenější seriál. Tak tohle mě na celých Pokémonech nejvíc pobavilo :)

Moje rodina (2000) (seriál)

Z britských seriálů rozhodně nejpovedenější :)

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Hodnotím první čtyři série, které jsem viděla vážně poctivě. Poté vše ztratilo humor, původní myšlenku a kouzlo a já se přestala dívat. Nevím, jak seriál dopadl, ale na tom mi nezáleží. Pro mě to bude pořád Dawsonův svět v době, kdy k sobě lezli Joey a Dawson oknem a všichni byli mladí, šťastní a "bezstarostní". Mimochodem nejkrásnější doba pro mě byla, kdy Joey a Pacey měli spolu tajné pletky, to pro mě byl nečekaný zvrat a jejich láska byla krásně zahraná.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Za dob Jonathana Frakese naprostá špička. Některé příběhy mám stále v paměti. Také i to, jak jsem se bála jít potom na záchod v noci. Díky tomuhle seriálu mám tak trochu strach ze zrcadel. Pořád čekám, že se za mnou objeví nějaká postava jak v jednom dílu.