Casino Royale (2006)

Mno docela jsem na toto čekal a zároveň nevěděl co čekat:D. A nakonec celkem povedený akční film, a mimochodem hláška "Omlouvám se, ale poslední hra mě málem zabila" mě málem zabila:D. Nicméně D. Craig není typický agent 007, jelikož není úplným hezounem a elegánem a to mi malinko vadí, jinak se toho zhostil poměrně dobře. Jo a záporákem jsem byl nesmírně potěšen a užíval jsem si jej.Tedy těsně pod 4*, IMDb 8/10, ale 5 dát nemůžu (kdyby to ovšem nebyla bondovka tak tam jsou).

Kmotr (1972)

Toto je třešinka na dortu filmového průmyslu, zkrátka fenomenální. Film má bezmála 3 hodiny, ale já jej hltal plnými doušky. Výkon Al Pacina byl vynikající ale Marlon Brando, oh můj bože, na scény s ním bych se mohl koukat pořád dokola a dokola, no není co řešit tutových 5*, IMDb 10/10.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Postava D. Carusa a E. Procter mě tak neuvěřitelně vytáčí, že i kdyby jste mi dali k hlavě pistoli, tak víc hvězd tomu prostě nedám, to je děs, prostě to se nedá slovy ani popsat jak já je nesnáším. A rychle pryč nebo to ještě snížím. IMDb 1/10

Drive (2011)

Film mi malinko připomínal Kurýra, ale tenhle ten film toho má v sobě daleko více. Není to vyloženě akční kousek, ale to je vyváženo brutalitou některých scén. Hlavního hrdinu nemáte šanci si užít, vcítit se do něj prostě nic, ale i přesto mu fandíte při každém kroku, vlastně všechny postavy jsou tam téměř celý film (ty důležité), ale jako by tam nebyly a použité množství nonverbální komunikace jen podtrhuje skvělý zážitek. Na konci filmu uděláte jen aaaaaaaaah, jdete na ČSFD a dáte to nejlepší možné hodnocení. IMDb 9/10

Top Gear (1978) (pořad)

Je to celkem povedené i komentátoři jsou sympatičtí. Vůbec celý pořad je poměrně vtipný a hosté jej velice hodně oživý, ale je Vám to k ničemu pokud se o auta nezajímáte. IMDb 7/10

Rain Man (1988)

Tento film do první dvacítky rozhodně patří, výborný téměř po všech stránkách. D. Hoffman zahrál autistu neskutečně dobře, takže klobouk dolů to byla fakt podívaná. A teď k tomu téměř, toto je u mne způsobeno tím, že nemám rád T. Cruise a tedy jsem musel jednu * ubrat, samozřejmě komu nevadí T. Cruise, nechť si i u mého hodnocení k tomuto filmu přidá pomyslně jednu hvězdičku. IMDb 8/10

Plán hry (2007)

NOOOOOO páni :D nebýt The Rocka tak to u mě nemá daleko od odpadu, avšak Rockovi bych tohle udělat nemohl, navíc von je takovej sympaťák, že zachránil resp. částečně zachránil i tuhle (omlouvám se za použitý výraz) hovadinku. IMDb 3/10

Rychle a zběsile 5 (2011)

Mno k dokonalosti i 5* poměrně daleko, avšak já se docela dobře bavil. Vin Diesel se nějak divně tváří nemůžu si pomoct, ale moc se mi nelíbil, zato pan Johnson ano, ano, ano, parádně celý film oživil a rozhodně bych ho tam snesl i více. Avšak některé dialogy mi rvaly uši z hlavy a moc se nedaly (nemálo jich má právě Diesel, prostě v XXX se mi líbil více), ale tak dá se to zkousnout. Takže poměrně povedený akční kousek, výsledný verdikt 4*, IMDb 7/10.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Víc než faktor strachu mi to často příjde jako "faktor odporu, aneb kdo sní větší hnus", a teda koukat na to u jídla nedoporučiji. Kdykoliv jindy se na to ale dá podívat, třeba když čekáte na jiný seroš (samozřejmě ve správných dávkách, jinak by to mohlo být i zdraví škodlivé) apod. IMDb 4/10

Iron Man 2 (2010)

Rourke (nevadilo by mi kdyby tam jeho postava byla více) a Jackson se mi velice líbili. U Downeyho si nejsem jist, jelikož buď hrál co měl a tedy se mi jeho výkon líbil jen jsem nesouhlasil s charakterem jeho postavy a tedy mi Iron man nesedl, a nebo to bylo jeho hereckým stylem, a tedy se mi jeho herecký výkon nelíbil a zmrvil pro mne Iron mana on. Abych to osvětlil, kombinace superhrdiny a narcistického frajírka mi nejde dohromady. No a o S. Johansson ani nemluvím, účes jí nesluší, a v této roli mne nepřesvědčila. nevím co víc dodat 3*, IMDb 6/10.