Hannibal (2013) (seriál)

Mno zatim to vypada velice lákavě, víc zatím neřeknu, jelikož v poslední době se v seriálech s odstupem času zklamávám. Uvidíme a držím palce.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

A to jako vážně? Ne zrovna nejlepší z průměrných akčních filmů. Nebýt pod značkou Die hard, ok 3*, peněz za kino bych i tak litoval, ale tohle teda NE. No nepotěšili jste mne a ani já vás nepotěším, 2*, IMDb 2/10!!!

Romper Stomper (1992)

Stejně jako u American history X nemohu posuzovat věrohodnost prostředí filmu ve srovnání s realitou, jelikož se v těchto kruzích nepohybuji. Sledovat bandu ..... (nechci být sprostý), mne moc nevzalo, zato jsem byl překvapen jak rychle umějí běhat ...:P ale to jsem odbočil. Takže nenapadá mě nic co bych u tohoto filmu vyzdvihnul oproti výše zmíněnému. Zatímco u Kultu hákového kříže (KHK) jsem "znovuzrození" hlavní postavy fandil, v tomto snímku jsem se pomalu ale jistě těšil na jeho konec. Nemohu si pomoct, ale přišel mi o ničem. Zatímco u KHK byla transformace hlavního hrdiny pomalá a dobře spracovaná, zatímco co zde byla přeměna vedlejší postavy vcelku o ničem, jakoby lusknul prsty. U toho filmu se díváte na bandu vymaštěnců jak mlátí pár asiatů, jak neumí tančit, náhle se jeden rozhodne skončit, šup sem šup tam a je konec, to gró KHK zde bylo nestydatě odfláknuto a je to vidět (někdo by mohl namítat, že se na celý film nahlíželo prostě jinak, řekněme drastičtěji a proto to takto bylo ok, v tom případě mi tenhle pohled nevyhovuje)... Prostě a jednoduše tohle zpracování se mi nelíbilo. A rozhodně si jej pouštět znova nebudu. 3*, IMDb 6/10 ať nežeru (však Russel nezklamal).

Bitevní loď (2012)

Prezentovali-li by to jako komedii, přistoupil bych k tomu jinak a možná by to dopadlo i lépe. Ale v rámci žánru je to děs a bída. Naprosto nezáživné a nudné, oproti tomuhle bych si i při tupém zírání do zdi připadal jako v zábavním parku. A Rihanna?? To jako VÁŽNĚ??? Nerad bych ji mluvil do štěstí, když jí to baví, ale tak trochu se jedná i o mé štěstí, tak bych si dovolil podotknout, že by bylo lépe, kdyby zůstala u pěvecké kariéry a sem tam natočila nějakej ten klip, ale tohle pro ni není, minimálně ne tenhle typ role, ale osobně si myslím, že ani žádný jiný. Shrnuto a podtrženo, nelíbilo se mi to.!!! IMDb 2/10.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Rozhodně jeden z nejlepších filmů, který jsem letos viděl. Výborné z mnoha stran, avšak některé "hlášky" jako "učinil jsem dlouhodobý vklad" my tam neseděly, nepopírám, že mne nepobavily, ale myslím, že bych tento druh zábavy i oželel, v rámci řekněme zachování "věrohodnosti" (trochu hledám slovo potom upřesním pokud najdu lepší). S detailností ani přesnějším držením se knižní předlohy jsem problém neměl, a vizuální stránka je boží. V konečném důsledku tedy máme ne úplně čistých 5*, IMDb 9/10, ale proč se sem tam malinko nerozšoupnout :D. Už se těším na pokračování!!!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Naprosto super akční pohodička. Super záporáci jen toho mohli předvésti malinko více, hlavně tedy S. Adkins. Na druhou stranu Arnie s Chuckem nezklamali. A vůbec jsem se skvěle bavil celý film a to jak akčními scénami, tak hlavně humorem, jenž mi tito pánové naservírovali na stůl. Opravdu se to povedlo a S. Stallone a celá ta banda kolem prostě umí a jak je vidět ještě nepatří do odpadkového koše a to ani prdacky akcnacky a drsnacky styl :D, jenž mě odměnil příjemně stráveným časem, který já odměním 5*, IMDb 9/10.

Prometheus (2012)

Dojem, jenž ve mne tento film zanechal vystihnu jediným slovem - zklamání. Děj a i celý film až na pár "detailů", které to však nemohly spasit s postupem času upadá až na samé dno. Závěr filmu je uspěchaný a špatný. No a popravdě naději bych si udržel rád, ale na pokračování se vůbec netěším!!! IMDb 5/10

Aréna (2011)

Teda jak se k tomuhle nechal S. L. Jackson ukecat fakt netuším, ale nebyla to dobrá volba. Ve filmu se nedočkáte ničeho nového, nic Vás nepřekvapí a nic Vás neupoutá. Děj je úplně o ničem, hop sem hop tam a nic z toho. Totální ztráta času. Nikdy více. IMDb 2/10

Avengers (2012)

Abych se přiznal, je tento film o mnoho lepší než jsem čekal. Pořádná akce propletená občasnými zábavnými scénami a opepřená několika dobrými hláškami, tak tohle jsou akční filmy, které mám rád. Za celé dvě hodiny a kousek jsem se nenudil. Ale abych jen nepěl chválu, opět si musím postěžovat, a to jak na Lokiho rohatý kostým (to je děs nechápu proč to tam cpali) a taktéž opět rudé vlasy S. Johanssonové prostě a jednoduše vůbec nesluší... A místy mi to přišlo malinko zmatené, ale jinak super 4*, IMDb 8/10.

Pearl Harbor (2001)

No teda na tříhodinový snímek je to poněkud strohé. Navíc furt poletuje mezi válečným a romantickým filmem, ale nakonec nic nepřevládne a je to takové šup sem šup tam. Já bych bral raději válečný film s nádechem romantiky. Co se naopak povedlo byly akční scény, to však snímek tohoto typu spasit nemohlo, tedy 3*, IMDb 5/10.