Divoká karta (2015)

Vcelku o ničem, akce kterou by si člověk v podání Stathama užil je po skromně, zato blbých keců je tam habaděj, celé se to táhne. Ten maník milionář, to mělo být co?? To ty peníze mohl rovnou najít na strastiplné cestě na latrínu, rozhodně by to bylo zajímavější, a ta nána pro kterou to všechno dělal, tak pro tu bych nehnul ani prstem. Prostě bída. **, IMDb 4/10.

Lucy (2014)

Aspoň, že se bude dát na Scarlet s dvěma T na konci koukat, jinak to bude docela bída. Myšlenku to bude mít, ale bude to nedotažené, místy nelogické, a i když u některých filmů to půjde překousnout tady ne. Konec bude taky o ničem a akce pomalu žádná. ***, IMDb 5/10.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Řeknu to rovnou, takovýto typ filmu potřebuje kvalitního záporaka, pak nemůžete jít pod tři hvězdy. A Sly na ně má prostě čuch, ve dvojce Skot se Žánem tady Mel, prostě paráda (ale v obou dílech jim mohl dát trošku větší prostor). Šílený Tonio tam nebyl ani moc ani málo, taková správná dávka D, vyloženě mě pobavil, opět paráda. Mládeži to celkem šlo, ale ještě že tam byl WeSly a spol. Škoda pár křečovitých scén (u některých sem měl chuť si vrazit tužku do oka) a nepovedených dialogů/monologů, ale to se nakonec dalo přežít celkem bez úhony. Navíc konečně jsem zase někde viděl Frasiera (K. Grammer, Frasier - nejlepší seriál ze všech!! D), potěšilo. Díky, díky, 4*. O týden později, kvůli M. Gibsonovi, A. Banderasovi a W. Snipesovi, a tomu finiši, zvedám na 5*, IMDb 9/10!!! A komu se nelíbí, ať mi pozadí políbí P:.

John Wick (2014)

Pokud hledáte film, u kterého prostě vypnete mozek a necháte se bavit, načež díky téměř nepřetržité akci se nudit rozhodně nebudete, je tento film v tamtu chvíli určen právě pro Vás (ale pozor BRAIN OFF, nezapomeňte). Mimochodem mít v CSku mušku a šestý smysl jako John Wick, tak som milionár D. Velmi těsné 4*, IMDb 7/10, ale jsou tam.

Strážci Galaxie (2014)

Kupodivu mě tahle partička debílků poměrně hodně bavila, a bavila mě celý film. Je to svižné, akční a vtipné, přesně to co jsem od filmu čekal, a přesně to co jsem chtěl. Plus povedení "klaďasové", zavzpomínal jsem na staré dobré časy. Nebudu tedy hnidopich a dám tomu plnej D, IMDb 10/10.

Annabelle (2014)

V rámci žánru to nebylo zase tak špatné (a to i přes výtahovou scénu, zpráskání kněze větrem a další), však stále spíše nic nestrašného, a podotýkám, že už by to chtělo pořádný horor, který obstojí i v rámci jiných žánrů, abych tu nemusel kličkovat jak sANTA CLAUs, na tripu, když si za***//*...D, IMDb 5/10.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Wej túúú gúúúd, koukal jsem na to už jako malej klučina, líbilo se mi to tehdy a teď snad ještě víc. (255 * 25) * 100% * no prostě vela procent D, IMDb 10/10.

Domek z karet (2013) (seriál)

Naprosto úžasný Kevin Spacey v naprosto úžasnějším seroši. Je až neskutečné kolik emocí ve mně tento seriál - plný nečekaných zvratů, intrik, podpásovek a všeho po čem mé srdce lační - vzbuzuje. První i druhá série byly neskutečnou 100 % jízdou.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Tak a je čas abych to shrnul DD, ostatně po poslední sérii si říkám konečně. První série byla živá, svižná otevřela Vám nový seriálový svět vztahů lidí a různých nadpřirozených bytostí. Rozhodně jsem si jí užil a ohodnotil bych ji 5*. Druhá série byla dobrá, ale neměl jsem rád zápornou postavu, takže přestože byl děj dobrý, ve chvíli kdy se tam objevila Maryann, dostával jsem chuť to vypnout, a navíc se mi v této sérii znelíbila i Tara, navíc škoda Godrica..., 3*. Třetí série byla úžasná, zejména díky Russellovi, ale i postavy Jessicy, Loreny či Alcida byly super. Tuhle sérii jsem si opět užil a to na 5*. Čtvrtá série obsahovala opět záporáka kterého jsem nemohl vystát v podobě Marnie. Nesedl mi celkově ani děj, na druhou stranu tu měl vydařené a úsměvné scény můj oblíbenec Eric, a dějová linie Lafayetta a Jesus stála taky za to, a právě ona vytáhla tuto sérii na 3*. V páté sérii se opět objevil Russell, dozvěděli jsme se něco více o autoritách, prostě paráda, 5* bez váhání. V šesté séééérii si na krávu zahrála místo Tary (a jejích ukvílených výstupů z druhé série víceméně až do její přeměny) pro změnu Jessica (jejíž předchozí dějová linie s Hoytem stála taky za prd), od vilího záporáka jsme si toho taky moc neužili opět slabší série a celkově 3*. No a sedmá série je snůška keců, nebýt Erica, Pam a Yakuzy, nedokážu si to představit, 2*. V průběhu poslední série jsme měl chuť hodit tomu 3*, rozloučit se a ani to nedokoukávat, rozhodl jsem se však vychladnout a dokoukat to, celkově mi to vychází 3.7*, takže nakonec slabší 4*, c'est la vie, IMDb 7/10.