Deadpool (2016)

Neubráním se srovnání se Strážci galaxie, kteří tedy dle mého názoru byli zábavnější a akčnější. Deadpool se snaží být zábavný za každou cenu a ne vždy mu to vyjde, mimoto ten stříbrný hromotluk s ruským přízvukem, ten mi dával zabrat, "výborné!!!". Taky to nejvtipnější bylo v traileru... naštěstí to nebylo všechno. Proto tedy nižší hodnocení než v případě GG, ale jinak film pobavil, nenudil, poměrně strhující tempo. Z prostředí komiksového universa rozhodně to lepší. 4*, IMDb 8/10.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Ok, bylo to něco mezi 2-3 hvězdami. Začátek vypadal slibně, solidní nápad, celé to odesejpalo, pak došlo na druhou půlku a celé to šlo do haj*lu. Místy to nemělo hlavu ani patu, celé to smotali, aby z toho něco bylo, ale nevěděli co. Navíc nedokážu si představit, že bych kdy opětkoval film s V. Dieselem v hlavní roli, ty jeho proslovy to vždycky stojí zato (dokud je to akce, akce, akce a není tam sám dobrý, ale ve chvíli, kdy má něco zahrát ...), ta kůl minuta a půl z traileru je vystřižená z pětiminutového začátku. No jako nikdy víc 2*, IMDb 4/10.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Pobavilo, první půlka je pomalejší, ale sem tam padne nějakej ten ftípek, takže pohoda, druhá půlka je svižnější s pár ftípky navíc, co je hlavní nenudilo, 4*, IMDb 8/10, o něco lepší hodnocení než v případě jedničky, páč povedených trojek je jak šafránu.

Kung Fu Panda (2008)

Tak jsem tak koukal po shlédnutí 3, jak jsem hodnotil ostatní animáky, a musím uznat, že to má na víc než 3, tedy zvedám na 4*, IMDb 7/10. Vcelku vtipná, zábavná a svižná blbinka.

Fuckkkyouuu (2015)

Zpracování dobrý, ale nějak to nemůžu pobrat, možná právě tohle by zasloužilo vyšší hodnocení, nevím, každopádně slovy autora "What the FUUUUUUUUUCK?".

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Film je to vskutku vymazlený, to jen co je pravda, ale něco mi tam chybí. Hardy je božský, a opět mi dokazuje, že do mé top 10 patří. DiCapria jsem neměl rád, zejména po shlédnutí Titanicu a hlavně po Muži v železné masce, a jeho filmům jsem se nějakou dobu vyhýbal, ono to taky byly první filmy, kde jsem se s ním setkal, a s odstupem času musím říct, že to byla chyba, zejména v Džangovi mě vyloženě odrovnal, a zde není o nic pozadu, zrovna jsem ve stádiu, kdy jeho film s radostí shlédnu, jen tak dál. Černoši v USA bojkotují Oscary kvůli nedostatku nominací, a jestli jej tentokrát DiCaprio nedostane, začnu je bojkotovat taktéž. 4*, IMDb 8/10, na pět to prozatím není, nemám z toho filmu ten správnej 5* pocit D, možná dojde.

Osm hrozných (2015)

Tak takhle mě do sedačky přibilo naposledy Vykoupení z věznice Shawshank. Zejména ve formátu RoadShow, ve kterém to běželo v USA, to musel být neopakovatelný zážitek. Ať už vezmeme v potaz 70mm formát či jednu přestávku (přesně vím kde by byla D), která by u 3 hodinového snímku byla jistě na místě, nemluvě o nutnosti prodiskutovat dosavadní dojmy z filmu a možnosti posilnit se (dozvěděl jsem se, že v "lepších" kinech byla možnost představení s přestávkou, šťastní to diváci D). Herecké výkony byly naprosto úžasné, dialogy neotřelé a úžasné, hudba sedící jak přibitá a úžasná, příběh byl strohý a uvidíte, co s ním Tarantino udělal, úžasné. Popravdě první část, kde se všichni jen vykecávali mě bavila možná i více než to úžasné finále. Nemám více slov, jen v němém úžasu naklikávám úžasných 5*, a ještě úžasnějších 10/10 IMDb.

Poslední království (2015) (seriál)

NEJHORŠÍ ZNĚLKA SERIÁLU JAKOU SI VYBAVÍM. Co to má být, to jako sehnali bandu moronů a nahráli jak dělají ÁÁÁáÁááÁÁÁÁáÁáÁááÁáÁááÁÁ. To jen tak mimochodem a teď. Uthred mě místy dost sereD, díky bohu za Leofrica, !Spoiler!netvítmt cot stit btezt něj tpotčntut vt druthét stériit!Spoiler!, Ragnar zatím vypadá dost kůl (jako většina Dánů, kteří se nám představili trochu blíže), !Spoiler!sntad btudte ntáhtratda zta Leot fricat!Spoiler!. V průběhu těch náboženských keců dost trpím, ale k seriálu to prostě patří. Děj je dle očekávání vcelku povedený. Někteří zde papričkují, že je to příliš strohé, já si naopak myslím, že je to parádně svižné a pořád se tam něco děje. Takže zatím spokojenost, druhé sérii dám rozhodně šanci. Hodnocení pro první sérii 4*, IMDb 8/10.

Mimoni (2015)

Mno, vcelku to pobavilo, navíc ti žlutí ďáblíci jsou prostě k sežrání. Nepopadal jsem se však zrovna za břicho, a taky pochybuji, že bych si někdy v budoucnu tuto koninku jen tak sám od sebe pustil znovu. Trošku lepší průměr, 3*, IMDb 6/10.

Smrtonosná zbraň (1987)

Celá série je prozatím úžasná. Je to vtipné - ne však laciné, či trapné - zábavné a svižné - ne však odfláklé, či osekané - na akční film to má i krutopřísný příběh s výborným scénářem. M. Gibson a D. Glover jsou parádní dvojka, chemie mezi nimi pracuje na 110%. Prostě na tyhle "sračky" nebudu nikdy starej, 5*, IMDb 10/10.