Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)

Seriály se těžko hodnotí, jelikož nebudu zkoukávat 120 dílů po 45 minutách tuctové rádoby kriminálky s kterými se poslední dobou roztrhl pytel. Zejména šéfová M v podání Lindy Hunt mne fakt rozrazila. Viděl jsem asi 20 minut a už nikdy více!!! IMDb 2/10.

Světová válka Z (2013)

Svižný kousek, který mne prostě bavil. Zejména B.P. v hlavní roli exceloval, musím uznat, že mu fakticky sedla. To, že se zombie povedlo ve filmu taky někoho chytit, bylo osvěžující a dalo se s tím pracovat (ne že by to ovšem byla nějaká revoluční novinka), a ve filmu se s tím taky pracovalo. Takže zasloužené 4*, IMDb 7/10.

Vetřelec ³ (1992)

Tento film osciluje mezi 3* a 4* v jednotkách Exahertzů, takže místo, abych tu měnil hodnocení 1 000 000 000 000 000 000 krát za sekundu, rozhodl jsem se udělit filmu hvězdy 4, IMDb 8/10 a hotovo, neboť se jedná o velmi kvalitní a povedený film, u kterého se rozhodně nudit nebudete, a který se v aliení sérii rozhodně nemusí krčit strachy v rohu (jen se mi předchozí podání líbila více, proto to není hvězd 5).

Horizont události (1997)

Onehdy jsem dostal Sci-Fi náladu a vzpomněl jsem si na tento Sci-Fi horůrek, který jsem viděl několikrát v dětství, ale za boha sem si nemohl vzpomenout o čem to bylo, tak jsem si osvěžil paměť, a líbilo se. Parádní atmosféra téměř celý film, je však pravdou, že konec se jim nevyvedl, jako by ztratili múzu a nevěděli jak dál, tak to nějak šmikli a hotovson, velká škoda těch 5* to mít mohlo. IMDb 8/10

Pompeje (2014)

Pro mne se jedná o další zklamání léta. Takový nepovedený pokus o mišmaš gladiátora a nějaké romantické slaďárny, ovšem se špatnou akcí propletenou romantikou bez náboje, která sice vyvrcholí v povedený konec (za což dávám jednu *), ovšem cesta k tomuto konci je o ničem a vztah otrok a bohatá aristokratka (který jistě měl potenciál) Vás vůbec nechytí, není to tak, že byste bouchali hlavou do stolu, kdy už konečně budou spolu, vůbec jim to nepřejete, jelikož je Vám to jedno. Toto odfláknutí pro mne nakonec film úplně zabilo. Byla-li by cesta k cíli udělána lépe, tak s tímto koncem si dokážu představit, že by to byl velice silný emoční zážitek a úplně jiný film. Takhle je to odpad léta. IMDb 1/10.

Herkules: Zrození legendy (2014) odpad!

Konina na n-tou, POZOR!!! INteligentnímu životu na zemi nebezpečno, dakotskej pořízek v hlavní roli naprosto nesympatický, vůbec se nelíbil a už tak zkažený film úplně dorazil. Ono vůbec herecké výkony a samotný výběr herců stál za nic, akorát snad S. Adkins ušel. Kdybych nezkoušel 3D na nové televizi ani bych to nedokoukal, a i tak mi to dalo zabrat DD. Rozhodně bych tenhle film nedoporučoval nikomu. IMDb 1/10

Transcendence (2014)

Dle mého názoru hodně povedený sci-fi kousek, ve kterém se však několik chybiček a zklamání sem tam najde. Například co tam dělali ty dva roky, co měl znamenat ten tah na super inteligentní mysl, která ovládá "malou armádu", v sedmi lidech a s houfnicí. Taky mě nepotěšila scéna s nahráním Willa, vyzkoušela úplně vše, nic nešlo a zrovna jak to chtěla odpískat z ničeho nic JSTE TAM??, ALE NO TÁÁÁÁÁÁÁK!!! Nečekejte od toho žádnou akčňárnu, ale pokud máte rádi řádné a poctivé sci-fi nebudete zklamáni. IMDb 8/10

47 róninů (2013)

Já tohle japonské pojetí cti prostě nechápu (já nevím kolik chlapů prosí, aby mohlo spáchat sebevraždu...). A jelikož mě japonská kultura obecně moc nebere, musím říct, že tenhle film stál dost zaprd. Může mi někdo vysvětlit proč je na plakátu ten potetovaný maník, když ve filmu je asi 5 vteřin? Navíc s hlavním hrdinou prostě nemůžete sympatizovat, jelikož o něm vůbec nic nevíte, a sázka na vykreslení jej jako vyvrhele společnosti a jeho následné začlenění prostě nestačí, no a ten křečovitý konec (hlavně ušetření Oishiho syna) to sem dostal chuť zabít sám sebe. Akce v celém filmu také moc nenajdete a o fantasy prvcích se raději nebudu ani zmiňovat, navíc je celý děj strašně přímočarý a ničím Vás nepřekvapí. Necelé dvě hodiny žiivota, které už mi nikdo nevrátí !!!! 3*, IMDb 4/10 ale s odřeným vším, co se dalo odřít.

Thor: Temný svět (2013)

První půlka filmu mi připadala, jako když spřežení nemá vozku, a prostě si to jen někam pomalu šine, a to až do poloviny filmu, kdy přišel na řadu Loki, čož je poněkud poždě. A i když druhá půlka filmu je o mnoho lepší, spřežení na počátku ztratilo tolik, že mi stejně pohnila půlka brambor ve voze. Spíše lepší než jednička, ale 4*, IMDb 6/10 si nakonec stejně neobhájím.

Mistrovský plán (2011)

Průměrná akční komedie s jen lehkým nádechem akčnosti, a to, že se tam motá agentka FBi z tohoto nedělá krimi, toto slovo bych s tímhle filmem vůbec nespojoval. Je tam pár vtipných momentů, a když už nevíte co by, a nějak se Vám to dostane do ruky, proč se na to nepodívat, rozhodně neurazí a dá se na to koukat. Z mého pohledu slabší 3*, IMDb 4/10.