• Fantasy

Poslední loď (2014) (seriál)

Od 6. epizody se to začíná rozjíždět. Ale víc než 2 řady bych tomu nedal. Prakticky by se to dalo zkrátit i do jedné řady. Ale kdo ví, možná seriál ještě překvapí. EDIT: Po zkouknutí druhé řady zvyšuji hodnocení, je to opravdu super seriál.

Strážci Galaxie (2014)

Prostě pecka film, vtipy, efekty. Groot! Dávám čistých 100%! PS: Českej dabing je povedenej.

Extant (2014) (seriál)

Na jednu stranu je to víceméně nudné, na druhou stranu mě hodně zajímá kdo, proč, jak? Posledních několik dílů se to začíná rozjíždět a být čím dál zajímavější. Není to na plné 4*, ale 78% je blízko.

Na hraně zítřka (2014)

Ztvárnění mimiků za mě luxusní ( Při prvním zhlédnutí jsem si vybavil hru Crysis), člověk se u toho filmu i nasměje.

Temný případ (2014) (seriál)

Vždycky jsem chtěl, aby někdo natočil takovýto seriál. Když jsem to ale viděl, tak se mi to tak super nezdálo, ale v druhé polovině to už bylo jenom lepší a stále se dojem ze seriálu zlepšoval, ale na 5* to není. Možná na to mělo vliv i to, že druhou půlku jsem zhlédnul asi měsíc po té první, takže se mi hned nevybavovalo všechno, co bylo v první a padly o tom zmínky v druhé půli. 80%

Mistři hazardu (2005)

Skvělý film, bavil jsem se až do konce. Skvěle natočené scény s auty, až se divím, že má tak nízké hodnocení. Ale na druhou stranu, když někdo může vychvalovat takou nudu, jako je Hobit...

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Legendy říkaly, že toto je nejlepší MARVELovka vůbec a byla to pravda. Příběh, zpracování, myšlenka super. Humoru v tomto filmu sice moc není, spíše žáden, ale na druhou stranu by spíše kazil atmosféru filmu. Osobně se mi líbí, jakým směrem se MARVEL od IM 3 vydává (temnější, vážnější podání příběhu, takové, nevím jakým slovem to vyjádřit slovo "reálnější", aby v tom byly i prvky sci-fi, prostě kdo viděl, tak chápe).

Živí mrtví (2010) (seriál)

Filmy se zombíky jsem měl vždycky rád a k tomuto seriálovému zpracování nemám výhrad. Maskéři odvádějí opravdu dobrou práci. Dále se mi líbí atmosféra seriálu, taky se nebojí ukázat tam i trochu toho (a musim podotknout, že opravdu kvalitně zpracovaného) násilí (jak na lidech, tak na chodcích) a krve, což si nedovolí ani některé filmy. Dějová linie s guvernérem je nejlepší části seriálu, uvidím co ukáže Terminus. Co víc dodat, asi jenom to, že teď, nás fanoušky, čeká půlroční čekání na další sérií.

Perníkový táta (2008) (seriál)

První díl jsem viděl kdysi dávno v televizi, řekl jsem si, "jó, nevypadá to špatně", tak jsem zhlédnul první 2 řady (v originále samozřejmě), pak přišlo čekání na další řadu a tak nějak jsme na tento seriál zapomněl, ne že by byl špatný, ale prostě mě tak nějak moc nechytl, byly tu jiné seriály. Teď jsem se k němu vrátil a musím napsat, že to určitě nebyla chyba, co řada, to zlepšení. Poslední řada nasadila laťku hodně vysoko a dlouze bych hledal nějaký seriál, který měl, podle mě takto skvělé zakončení, které bylo podle mých představ. Vývoj postavy je dalším lákadlem toho seriálu > Z posery se stal někdo, kdo si klidně zašpiní ruce, jenom aby ochránil sebe a rodinu, ale udělal chybu, která ho nakonec o všechno, pro co to dělal, připravila.