Quills - Perem markýze de Sade (2000)

Čím déle uběhlo od doby, kdy jsem tenhle film viděla poprvé, tím více si ho vážím. S každým dalším shlédnutím si ho vychutnávám víc a víc a nacházím v něm něco, čeho jsem si při prvním shlédnutí nevšimla.. Tenhle film, ač se na první pohled nezdá, má v sobě víc lidskosti a hloubky, než většina vážných dramat!

Bílé peklo (2001)

Srdceryvné loučení. Otec jede do války. Slibuje, že se vrátí na Vánoce... A v tuhle chvíli už jsem naprosto přesně věděla, jak to celé skončí. Nechápu zdejší hodnocení. Viz výstižný komentář od CheGuevara.

V peřině (2011)

Nečekaný zjevení, pořád ten film a všechny herce nějak nemůžu pochopit..! :-D

Strážci Galaxie (2014)

Pro mě nejpřekvapivější marvelovka, co jsem viděla... Díkybohu né kvůli ohromující akci, či kvůli laskavé procítěnosti, ale hlavně kvůli nadsázce a pohodové vlně, na které se film veze od samého začátku až do příjemného happyendu :)

Sex Tape (2014)

Vtipné, svižné, hřejivé a milé :) Potěšilo mě to a rozesmálo, nevidím důvod k nízkému hodnocení! PS: Uživatel xxmartinxx nejspíš nemá oči, že nevidí, co na té Cameron je.. :D

Nikola Šuhaj loupežník (1977) (TV film)

Asi to nechápu... Nelíbilo se mi tam zhola nic, snad za tu práci na filmu ta jedna hvězda... možná z lítosti...

Španglicky snadno a rychle (2004)

Nechápu tak nízké hodnocení! Přišla jsem na ČSFD s tím, že tohle bude mít něco okolo 80% :-D. Je to tak pravdivě natočený film, tak lidský a tak ... smutný a zároveň optimistický! Na Flor jsem mohla oči nechat a i ostatní herci byli tak přirození, jako by děj ve filmu byl jejich denní rutinou.

Nic nás nerozdělí (2012)

Mám tak ráda šťastný náhody!! A jsem ochotná kvůli nim vypotřebovat pár balíčků kapesníků.... :)

Nymfomanka, část II. (2013)

Pr()č? Pr()č?? ;-( Proč je to tak natahované, tak nezáživné, tak nepochopitelné. Proč jsem u zdlouhavých monologů ztrácela zájem? Proč jsem při filmu myslela na jiné věci, nesmála se, nebo proč jsem byla na konci nepřekvapená a zklamaná...? Protože to Trier chtěl, nebo protože se tahle "studie" nepovedla-?! Nápaditost vyprchala, spíš to vypadá, že film vykrádá svou první část.

Příběh kmotra (2013)

Asi to bude tím, že o takováhle témata se nezajímám, ale vůbec (!!!) mě to nebavilo! Navíc mi herci přišli všichni stejně nezajímaví (vyjma toho bílýho budhistickýho superzabijáka Zahrádky) a scénař tek nějak... trapný.. :( Žádná nadsázka, žádný vtip.. škoda. Asi to tak mělo být.