Hvězdná brána (1997) (seriál)

Jsem prostě fanoušek sci-fi a u tohodle si rozhodně přijdu na svý.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Nejlepší česká komedie co jsem viděl, co hláška od Bolka to perla, to snad ani nejde se chvíli nesmát :)) A navíc tyhle hlášky se už pomalu staly legendou...Bravo !

Pravá blondýnka 2 (2003) odpad!

co to dopí** je, tohle je film ???!!!! Vono se to někomu líbí ? :((( nedokoukal jsem jen pár filmů,ale tenhle patři mezi ně .

Mulholland Drive (2001) odpad!

Dám vám jednu radu, když uvidíte někoho jak drží v ruce Mulhollnad Drive, utíkejte od něj co nejdál!! Teda jestli se nechcete dvě a půl hoďky nebo kolik to vlastně má totálně nudit, mě to spíš přišlo jak věčnost, ale asi chápu za co sou ty hvězdičky, jedna lezbická scéna s půvabnými dívkami se tam fakt povedla :D

M*A*S*H (1972) (seriál)

Seriál, kde si možná každej najde postavu sobě blízkou. Nejen, že umí dokonale pobavit a každej díl je skvost jak po herecké tak scénárictické stránce. A navíc ukazuje, že ať se člověk ocitne v jakékoliv pekle, tak s úsměvem jde vždy všechno líp.

Fantastická čtyřka (2005)

Slabej děj, slabý zápletky ...ale postavy skvělý, jsem prostě na tenhle typ komixovejch filmů asi ujetej, takže mě to bavilo

Osudový dotek (2004)

Ani nevím proč,ale ten film se mi líbit a moc :o)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Chcete bejt udatný rytíř ? mocný čaroděj ? proradný skřet ? prosííím v tomhle filmu nic není problém, stačí se jen pozorně dívat, dát průchod fantazii a tenhle film vás úplně vcucne... ta přííroda, ty masky, ta kamera , ta hudba uuuaaaaa

Pán prstenů: Dvě věže (2002)