• Krátkometrážní

Kameňák 4 (2013)

Přiznám se, že jsem čekal průser. Některé vtipy se ale skutečně povedly a zejména Václav Vydra a Martin Dejdar (scéna na střelnici, kde Vydra nabízí "hluchému" Dejdarovi práci je skvělá). Já se bavil. Více jsem od toho nechtěl. :)

Thor: Temný svět (2013)

Prvních 40 minut je zklamání. Poté se rozjede typická marvelovská řežba, ve které však citelně chybí ostatní Avengeři. Kdyby ubylo laciných fórků a bylo více Lokiho, tak bych šel s hodnocením ještě výše. Takto je to takový lepší průměr. PS: Závěr s Lokim je perfektní! :)

Plán útěku (2013)

Typický příklad toho, jak má vypadat správný akční film. Film ani na chvíli nenudí a nabízí skvělý adrenalin. Arnie a Sly jsou stále ve výtečné formě a James Caviezel hraje naprosto bravurně bezcitného šéfíka věznice. PS: Vtípek s úsměvem na kameru mě dostal. :D

Hořící keř (2013) (TV film)

Doufám, že tento film uvidí, co nejvíce lidí, neboť je to to nejlepší, co v České republice mohlo vzniknout! V čele s Ivanem Trojanem, Vojtou Kotkem či Aloisem Švehlíkem! Na závěr smutný fakt - Babovřesky v kině (660 000 diváků). Hořící keř v kině (13 000 diváků).

Wild Wild West (1999)

Will Smith vtipný a zábavný. Salma Hayek nádherná. ...to mi stačí. :-) Film je totální kravina, ale mě to neskutečně bavilo. :-)

Kick-Ass 2 (2013)

Koukám s otevřenými ústy. Po skvělé jedničce jsem očekával mírný sešup dolů. Ten bohužel (jak to již bývá) nastal. Zejména první polovina je omyl, neboť Zabijačka se snaží stát barbie... Po !!!SPOILER!!! smrti Jimma Carreyho !!!KONEC!!!, která mě dost zklamala se však film vrací do kvalit jedničky a závěrečné inferno tomu dává skvělý nádech akce a napětí. Škoda jen, že se více nezapracovalo na pikantnostech ve scénáři, neboť na tom právě jednička byla postavena a prakticky jste se neustále divili, co se náhle stalo. Zde však překvapení nejsou. ...ale bavil jsem se opět náramně. PS: Miluji Grace Moretzovou!!!

Ledové království (2013)

Ledové království skvěle plyne, ale negraduje. Stále jsem přemýšlel, zda dát tři nebo čtyři hvězdy, ale nakonec musím za celkovou atmosféru, zpracování a humor dát čtyři. Je sice pravda, že vše zůstalo na půli cesty (zejména sněhulák Olaf mohl dostat mnohem více prostoru), ale i tak se u něho (zejména mladší) diváci pobaví. Úvodní chlapské chorály mi nahnaly husí kůži a očekával jsem parádní podívanou. Skladeb však začalo přibývat a některé tam být opravdu nemusely, ale nakonec musím uznat, že jsem se bavil. Jen jsem čekal o něco více.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Soutěžící mě baví. Moderátoři jsou skvělí. V porotě byl Jan Kraus, Martin Dejdar a v roce 2013 i Leoš Mareš a všichni jsou skvělí. Problém je v neskutečné falešnosti, arogantnosti a ječivosti Lucie Bílé, která celou soutěž úplně kazí!

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Na tento díl se sice názory lidí velmi rozcházejí, ale mě naprosto odrovnal. Bruce Willis ani po 19 letech neztratil nic (kromě vlasů) z toho, co na něm všichni milujeme. Hláškuje jak o závod (a navíc velmi povedeně) a akční scény si podává snad ještě více než v debutu z roku 1988. Přestože čtvrtý díl pojednává o počítačích a všemu špatnému, co se s nimi dá provést, tak ve spojení s postavou McClanea, který je "stará škola" a na nějaké počítače z vysoka sere, to působí naprosto skvěle, zábavně a zajímavě. Záporák T. Olyphant je sice frajer, ale nějak mu tu roli nevěřím (herce mám však v oblibě), ale Willisův pomocník J. Long se do své role totálně zabydlel. ...já se bavil!!!