Přes prsty (2019)

Překvapivě pohodová záležitost. Za mě 75%

Rychle a zběsile 9 (2021)

Nějak z toho začínám bejt unavenej... dvě hvězdy dávám za nápad ohledně magnetů a hudbu. Zbytek Cena) byl těžkej podprůměr. za mě 2* a 40%

Nadace - Přípravy na život (2021) (epizoda)

Perfektní vizuál, skvělé herecké výkony a hudba. Překvapivý zvrat, který bude doufám v budoucnu dostatečně vysvětlen, jinak by jsme tady měli zaděláno na největší scénáristický seriálový průšvih letošního roku. Stále hodnotím vysoko, stále udržuji odstup od mé oblíbené knižní série.

Nadace - Císařův mír (2021) (epizoda)

Ještě než jsem si pustil první díl, oprostil jsem se od toho, že bych ihned hodnotil a srovnával s knižní předlohou. Asimov, Herbert, Heinlein, S. Card, Niven, Simmons. To jsou taková jména, že se jakýkoli pokus hodit jejich díla na filmová plátna musí setkat s neúspěchem. Takže se pokouším seriálovou Nadaci vnímat aniž bych neustále pokukoval po originálech v mé knihovně a jímala mě hrůza. Seriál mě zaujal již při úvodní znělce, skvělá hudba a vizuál je naprosto perfektní. Navíc i herci prozatím vědí co hrají. Císař ve třech verzích jen podtrhuje kvalitní casting. Možná budu jeden z mála, který bude hodnotit tak vysoko. Ale prozatím se za toto hodnocení ani trochu nestydím. za mě 5* a 86%

Skylines (2020)

Solidní počin z roku 2010 je v roce 2020 naprosto zprasen :-( Za mě 25% a hodně mizerné 2*

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Dokonalý casting, kvalitní scénář a perfektní herecké výkony. Za mě 88% a 5*

Beckett (2021)

Nereálná slabota! Za mě 35%

Kate (2021)

Hodně míst velice špatně vyrobených, hodně míst špatně natočených. Ale celkově na to šlo koukat a dokoukat to. Za mě 40% a lepší dvě hvězdy.

Dobyvatelé rudé planety (2005) (TV film) odpad!

Po všech stránkách naprosto katastrofální záležitost u které vás sledování fyzicky bolí. Za střih a efekty bych šel s chutí do mínusu.! Za mě 0% a čistokrevný odpad

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Celkově horší průměr "zlý hoch" (Banderas) mi nepříjemné připomínal "zlé hochy" v novém Sebevražedném oddíle. Byli stejně mizerně napsaní.  Ale nakonec jsem přidal i třetí hvězdu,  za nápad s přepětí El. Sítě  ve velkoměstech. Za mě 48%