Temné léto - Tok lidí (2019) (epizoda)

Dlouho jsem neviděl lepší startovačku, než byla tahle. Sakra, sakra povedený!

Loki - Větvení (2021) (epizoda)

A už jsme zase zpět.! Klopýtnutí třetího dílu je za námi a čtyřka jede opět bomby:-)

Loki - Lamentis (2021) (epizoda)

Bože to byl průser. Jak mi sednula chemie mezi Lokim a Morbiusem a celkovým nastavením TVA. Tak mě tahle odbočka vyloženě srala, a Loki se svou ženskou verzí rozhodně nefunguje tak dobře jako s jinými postavami. Za mě naprosto zbytečný díl. slabých 45%

Xtremo (2021)

Velice povedené. Až na linku s puberťákem která byla dosti odfláknutá a taky finální mečování s katanama. Tak jsem asi vyděl největší rezervy. Za mě 69%

Rozhněvaný muž (2021)

Perfektně zpracované minimalistické akční drama s dokonalou hudbou a 100% využitými hereckými klady hlavního hrdiny.! Za mě 80% a lepší 4 hvězdy.

Armáda mrtvých (2021)

Jako dal jsem to, ale bylo to o kozy, o kozy E.Page.  Meet-flix Snydera dokonale vykleštil, posypal gumovýma medvídkama a napatlal hromadou patosu, aby to zapadalo do jejich filmových kolejí.  K dobru Snydera mohu jen napsat, že si v celém příběhu dokázal prosadit absenci gayů, lezbiček a několika pansexuálních postav které Meet-flix v poslední době tak rád všude cpe. Za mě slabých 40%

Spojenec 2 (2019)

Ach jo, klasicky trapné protahování. Prohozené mužské a ženské role, přehrávání, předvídatelné a naivní chování postav a mizerná hudba. Za mě 40%

Vincenzo - Episode 1 (2021) (epizoda)

Né úplně dobrej casting. Místy velice povedené, místy naivní až trapné, zejména po humorné stránce... Ale to je asi díky tomu, že jde o Korejský seriál. Každopádně dostatečně zajímavé abych vydržel první díl a pustil si i druhej :-) prozatím 65%