Loupež ve velkém stylu (2017)

Z trailerů jsem čekal opravdovou nefalšovanou zábavu, kde bude každou minutu filmu znát spousta let (dohromady bezmála 200let) herectvý všech zmíněmých hlavních herců. Bohužel se tak nestalo. Scénárista ani režisér prostě nedokázal tuto devizu využít, takže se z filmu stal pouhý průměrný úsměvný snímek. Za mě 63%

Baby Driver (2017)

Pro mě až moc předvídatelné a ploché. Exteriér hlavního filmového hrdiny se oproti standardům razantně proměnil. ALE je to vlastně celé "jen na oko" a nebudu hodnotit vysoko jen pro to, že hlavnímu hrdinovy je 15 let, umí řídit, neustále poslouchá hudbu, neustále má negelovaný vlasy a slyší i trávu růst. Opravdu kvalitní hrdina pro naše adolescenty ke kterému mohou vzlížet. Tfuj! ZA mě 50%

Inhumans - Divide and Conquer (2017) (epizoda)

Bohužel třetí díl nijak nepřevyšuje předešlé dva. Z mého pohledu stáler nejslabší počin Marvelu.

Star Trek: Discovery - Bytost, nebo zbraň (2017) (epizoda)

Perfektní díl který je po všech stránkách mnohem rozsáhlejší než jen na 40minut... z tohohle mohl být i velice kvalitní fanouškovský film. Tento díl seriálu musím díky tomu hodnotit jasnými 5*

X-Men: Nová generace - Recept X (2017) (epizoda)

Krásně se rozšiřující "svět" nejen po osobních linkách hlavních postav ale také příběhově. Opět další díl nabitý akcí a napětím. Přestože Snyder přesedlal z režisérského "jen" do producentského křesla, jeho dozor je opět znát a seriál si (z mého pohledu) drží laťku opravdu velice vysoko. Za mě "standartních" 95%

X-Men: Nová generace - Gen X (2017) (epizoda)

Když opominu to nej z filmových X-menů, je na řadě první díl tohoto seriálu. Perfektní záležitost. Je znát práce Bryana Singera. Za mě jasných 95% Bude velice těžké udržet laťku takhle vysoko po dobu celého seriálu.

Temný obraz (2006)

Hodně zajímavý film, dokonalá animace! Philip K. Dik se prostě nezapře.