Circle: Uzavřený kruh (2017)

Přestože mě mistr Verbal pěkně nasral s hodnocením B.Runnera 49. Zde s ním musím opět souhlasit. Film a celkově vytvořené filmové emoce perfektně fungují. Režisér přesně věděl co chce a casting byl natolik kvalitní, že se vše podařilo na jedničku. Škoda jen nevýrazného Hankse. Za mě jasných 75%. Ps: absolutně nechápu takhle nízké hodnocení.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Ne Ne, tohle ne. Na mě až příliš mnoho nelogičností, děr a chyb. Až moc podivné post-apo. Prestože jsem se snažil, seriál se mi pod kůži nedostal. Nedokázal jsem dokoukat ani všechny díly první série. :(

Pád (2013) (seriál)

Kdyby byl každý díl o pět minut delší, nedokoukal bych ani jeden. Dvě hvězdy dávám za fungují ústrední dvojici, Anderson /Dornan. Ti jediní věděli co mají hrát a ani režisér (čtěte zaříkavač hadů).je nedokázal rozhodit. Zbytek rozvláčná nuda, která měla stopáž snad 150let.

Inhumans (IMAX) (2017)

Prozatim asi nejslabší Marvel seriál. Takový potenciál a tak slabé a nevýrazné uchopení. Škoda. Takhle prozatím 40%

Childhood's End (2015) (seriál)

Těžko se dá hodnotit seriál složený z tří hodinu a půl dlouhých dílů. No vzal jsem to tím nejjednodusším způsobem.... Pokud budu mít po prvním díle nutkání vidět hned pokračkování, bude to v pořádku. Pokud se to samé bude dít i po druhém díle, tak to bude super. Díky tomu, že jsem nevydržel, a vsechny tři díly zkouknul za jedno odpoledne a celé 4hodiny jsem byl k tv v podstatě přikován. Nemohu hodnotit jinak než 5slunci.

Blade Runner 2049 (2017)

Je jedno, jaký materiál Villneuve používá. Vždy z toho udělá, pro diváka jako jsem já dokonalou osobní záležitost, která dalece přesahuje filmovou stopáž. I z těchto důvodů ochotně přecházím drobné nedostatky a užívám si filmovou atmosféru, hudbu a myšlenky které byli odhaleny. Za mě 95%. Jen jeden dodatek. Vůbec mi neprišlo, že sedim v kině skoro tři hodiny, pocitově jsem tam byl tak hoďku.

To (2017)

Perfektní práce! Tak se zase jednou nestydím dát plnohodnotných 5*. Dětské postavy dotažené k dokonalosti. Super!

Valerian a město tisíce planet (2017)

Krásná věc na pohled, ale že bych to musel vidět dvakrat... To bude lepší ten výlet na Kokořín. Za mě 65% HA... přeci jen to přišlo. Druhé shlédnutí za mnou a musím říci, že se mi film líbil o dosti více než na poprvé. Pár pasáží ja v podstatě perfektních. Po druhém shlédnutí zvedám hodnocení na 78%