Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Žádné překvapení. Bohužel opravdu žádné. Prostě "dobré" pokračování "chvalitebného" prvního dílu. Za mě 62%

Než jsem tě poznala (2016)

Nedotknutelní z ženského pohledu. Jemnější a plné emocí u kterých se budete usmívat ale rozhodně né smát.

Monstrum (2017) (TV film)

Přestože zajímavé a možná i poučné, také velice nudné a špatně vyrobené. Bohužel jsem nevydržel do konce.

Ve jménu krve (2016)

Prostě slabota... Netřeba dodávat více.

Vratné lahve (2007)

Parádní film a úžasný scénář. Sice se píše "jen" Komedie na mě film ale působil pod komediální slupkou jako drama a temná všudypřítomná linie smutku ho provázela všemi scénami od jeho počátku až do závěru. Až ho uvidím znovu, možná přehodnotím 4 hvězdy na 5. V tuhle chvíli "pouhých" 79%

Kalifornie (1993)

Ať se na tenhle film podívám z jakékoli strany, vždy mě praští do očí hlavně parádní herecké výkony ústrední čtveřice. 78%

Nájemní vrazi (1995)

Opravdová lahůdka. Sice stará věc, ale stále perfektní. Stallone a Banderas se opravdu předvedli a myslím, že je to jeden z jejich nejlepších filmů.za mě 80%

Trumbo (2015)

Craston a jeho rodina naprosto perfektní! Byl jsem vtažen do příběhu, jak kdybych s nimy žil... Parádní scénář. To vypadá jako by McNamara byl taky ňejakej zapřísáhlej komouš. Za mě jasných 95%

Prostředníci (2009)

Takový nijaký film... Nevýrazný střed všeho, co jde hodnotit. Ani špatné ani nijak dobré. Za mě 60%

Orel Eddie (2016)

Příjemné, úsmněvné, lidské. Upřímně řečeno, smekám klobouk před trpělivostí rodičů. Za mě 75%