Proč právě on? (2016)

Vopravdová naivní a jednoduchá blbovina. Jenže jsem jí viděl ve chvíli, kdy jsem jí vidět potřeboval, takže mi prostě sedla. Proto mé zjevné nadhodnoceni tohoto filmu.

Mumie (2017)

Katastrofální zahájení Universal monsters vesmíru. Od prvního Spidermana jsem neviděl prázdnější, nudnější, dějově roztříštěnější a umorousanější film. Po 20 minutách se nemhu vzpomenout na většinu děje a to jsem nebyl ani vožralej ani zhulenej...(kéž bych byl obojí). Co na tomhle filmu stálo 130mio dolarů, to by mě tedy vážně zajímalo. Zajímavá akce veskrze žádná, napětí prachmizerné, herci ploší jak žehlící prkno, 3D (ano, byl jsem na 3D) naprosto katastrofální!! A efekty jakbysmet. Možná příspěvek na důchodové připojištění pro obstarožního Toma Cruise. Mumii jsem měl vždycky rád, ale tohle jí tedy parádně zprznilo. Za mě 20%

Go (1999)

Překvapivě pohodová záležitost. Všichni věděli co mají hrát a opravdu jim to šlo. Opravdu jsem se bavil!:-) za mě 75%

Batman: Návrat Temného rytíře, část 1. (2012)

Oficialní text distributora se čte opravdu moc pěkně, ale s filmem jako takovým nemá nic společného. Jen snad první věta jakž takž sedí. Film je opravdový průměr, pohnutky batmana slabé, zápletka mizerná a záporák vyloženě k smíchu. Jelikož nejsem fanda Anime, netuším jak moc kvalitní provedení bylo v tomto filmu... Mě ale nijak neuchvátilo. Takže hodnotím za 3* vyděl jsem totiž filmově slabší průměr a jen proto, že je to batman a nebo, že je to komiks nebudu nadhodnocovat.

American Mary (2012)

První polovina filmu je docela povedená, čím ale kouká divák déle,tak zjišťuje, že se začíná nudit. A konec je vyloženě slabej. Škoda.:-( Takhle jen 55%

Hell on Wheels (2011) (seriál)

První série je perfektní. Z druhé jsem zatím v rozpacích. prozatím 75%

Pátá vlna (2016)

Jé hele, já to vyděl...chtěl jsem to hodnotit druhý den ráno, a ejhle, ona se mi tahle blbovina úplně vypařila z kebule a už jsem si na ní nevzpomněl. No už jen z toho důvodu si to zaslouží smést ze stolu. Ani nemá cenu psát o tomhle "filmu" , akorát bych si ničil klávesnici pro nic. Za mě 34%

Wonder Woman (2017)

A také jsem stvořil dceru, dceru která vzešla z mého sémně a těla lidské ženy, královny válečnice. Bude žít v nevědommosti a naivita která z ní pramení se ubíhajícími léty změní v nezměrnou sílu, nezdolnost a šlechetnost . Dozví se pravdu o svém původu. S tou příjde rozhodnutí, zda si lidé zaslouží, aby s nimy po boku vybojovala stovky a tisíce bitev. A bude žít věčně, vždiť je to má dcera a já jsem Zeus. Já osobně přistupuji ke komikovým adaptacím jako k pohádkám, novodobým pohádkám, jinak to asi ani nejde. A z mého pohledu je tahle pohádka jedna z nejlepších! Naše WW se během 140minut transformuje z naivní amazónky do světem protřelé bohyně, která je ale doma (na planetě Zemi) inkognito a nám lidem pomáhá jen když to uzná za vhodné. Ano, možná bych z filmu vyhodil rádoby vtipné scény, tím by byl o cca 10-15 minut kratší, ale o to hutnější. Tady se totiž celou dobu hrálo na vážnou notu. Aby také ne, když nešlo o nic jiného, než o naše přežití na zemi. A rozhodnutím WW, že lidská láska stojí za záchranu, přestože sek sobě většinou chováme jako zvířata, dala možnost vzniku Ligy spravedlnsti. Tak uvidíme, jak se to celé bude vyvíjet. WW je náš vlastní lidský super(man) a já jí jako takovou prostě žeru! Perfektní střih, kamera a hudba! Za mě 90%

Broučci (1966) (seriál)

Moje děti je jedou opravdu hodně..