Paranormal Activity (2007)

Ačkoli by se tento snímek mohl zdát zdlouhavý a nudný, je v tom jistá pointa. Tvůrci se vás snaží vtáhnout do (ne až tak) běžného života mladého páru. V jejich domě se začnou dít divné věci. Nejen, že to láká pozornost hlavních postav, ale i budí hrůzu. Důvodem velkého natažení je stupňování paranormálních jevů. Z těch mi během celého filmu začaly stát vlasy na hlavně. Po dlouhé době horor, který mi nahnal hrůzu. Sice se nejedná o originál, ale Záhada Blair Witch mi (i přes svoji kvalitu) takovou hrůzu nenahnala. Jen škoda, že na DVD byl dán jiný konec než v kině. Ten v kině mi přišel děsivější. Doporučuji všem, co se rádi bojí!

Grave Encounters (2011)

Asi jsem od tohoto snímku neměl mít velká očekávání. Krom 92 minut strachu jsem dostal 92 minut nudy. Efekty celkem povedený. Mám pocit, že se tento snímek snaží jen přilákat pozornost díky úspěchu prvního Paranormal activity. A stejně jako další díly Paranormal activity je to přehnané a vůbec není šance vtáhnout diváka do děje. Natož jej vystrašit.

Power Rangers Mystic Force (2006) (seriál) odpad!

Dovolím si nesouhlasit s předchozími komentáři ohledně kvality seriálu. Ne, že se kvalita nezlepšila. Něco jako kvalita šlo už úplně do haj*lu. Nemluvě o tom, jak skoro nikdo v tomto seriálu neumí hrát. Navíc hnusný efekty, které by i v roce 2006 udělalo líp i mimino. Dále stupidní scénář a dialogy tento "seriál" posílají na samotné dno sraček. Jediný důvod, proč jsem tohle byl ochotný sledovat, byly komentáře, které jsme u tohoto paskvilu vedli s přáteli. Dlouho jsem se takhle nenasmál.

Gorila: Příběh opičí (2005) (amatérský film)

Na amatérský film je to dost slušná kvalita. Musím se přiznat, že jsem se hodně nasmál. Dobrá práce.

Glee (2009) (seriál)

Původní hodnocení 4*. Jenže to jsem viděl pouze první sérii. Další série mne přesvědčily o snížení na 3*. I když by příběhová linie připomínala béčkový romanťák, jedná se celkem o kvalitní "muzikálový" seriál. V podstatě je v něm to, co velmi chybí všem High School Musical filmům. První série obsahuje přezpívané pecky prakticky ze všech předchozích let a žánrů. Avšak další se upnuly k béčkovýmu stereotypnímu popu. Takže to už byla nuda.

TACHO (2010)

Celkem zajímavý film z dílny Landa. Jen škoda těch opakovaných sprostých vtipů. *SPOILER* I když jsem věděl, že ke konci hlavní postavy zemřou, musím přiznat své překvapení, jak k tomu došlo.

Santa junior (2002) (TV film)

Celkem béčkový příběh, ale film svojí atmosférou odvrátí nechuť klišé jemu podobných filmů. Není to nic speciálního, avšak v množství jiných "santa movies" obstál lépe.

Norman a duchové (2012)

Neoriginální příběh podaný celkem originálně a vtipně. Do 5* něco chybělo. Škoda, ale i tak dobrá podívaná.

Poupata (2011)

Film vám předloží zajímavé téma a náhled to jisté problematiky, která není v naší republice neznámá. Téma je smutné a depresivní. Avšak příběh se dál jen plazí, což působí dojem dvojnásobného trvání délky filmu. Tento film není až tak špatný. Jen by potřeboval určitou svižnost. Největším zklamáním je konec, kdy by člověk čekal nějaké rozuzlení nebo řádné ukončení. Prostě najednou se objevily závěrečné titulky. Český lev jen dokazuje, že v ČR nemáme kvalitnější filmy.

Serenity (2005)

Poměrně kvalitní a důstojné zakončení seriálu Firefly. Bohužel se to částečně projevilo na kvalitě, protože zde musel Whedon vše "splácat" do sebe. Ale jinak super podívaná.