Vítězové a hříšníci (1983)

Výborná akční komedie ve které Jackie hraje vedlejší roli. Vůbec to nevadí, naopak. Myslím si, že Sammo jeho roli dokonale nahradil a jeho vytříbené bojové schpnosti, humor atd...vůbec by se v dnešní době za to nemuseli stydět ani někteří herci z Hollywooodu. Mám rád čínský humor!

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Po asi 10 letech co zde asi byl poslední komentář...to co se v dnešní době tvoří na Nově nebo na Primě...tak Rodinné pouta byly zlaté!! Ordinace, Ulice, Letiště, či co...takové hodnocení ani čsfd nemá!

Česká soda (1993) (seriál)

Výborná práce, mám rád tuto satiru, jejich vtipy, které až některé známé osobnosti nakrkly a stálo jim za to, aby žalovaly producenty České sody. Abych se přiznal tak více se mi líbily pozdní díly s Čtvrníčkem. Bránický král Vlastík Zavřel je sice fajn, ale nemělo to kouzlo co s panem Čtvrníčkem.

Ztracená brána (2012) (seriál)

Jiří Strach patří mezi ty nejlepší režiséry, co český filmový průmysl má. Filmový seriál je akční hned od první chvíle, rychlé střihy, akční záběry, vtipné gegy...Ivan Trojan je opravdu mistr svého řemesla, dokázal se vžít do role religionisty a dokázal vykládat o takových věcech s takovým přesvědčením, že jsem mu i věřil, že tomu rozumí. Jediné co mě zklamalo byl konec..Pan Strach se sice odvolával na to, že lidé nebyli spokojeni s koncem v Ďáblově Bibli, avšak já si myslím, že konec byl adekvátní celému ději. V tomto počinu byl konec dvojí a filmový divák si mohl vybrat...myslím si, že to byla jediná chyba na tomto brilantním kousku. Nerad si totiž vybírám konec a rád mám přesně vše určené. Velký dík pane Strachu!

Česká RAPublika (2008)

Fascinující dokument. Do té doby jsem rap/hip hop nějak nevnímal, ale tento počin mi otevřel oči. Chytlavé texty, slovní hříčky, určitý punkový odér, který odráží jejich styl ve světle fádních-normálních lidí. Hack a Phat jsou opravdu výborní, věřím tomu, že Phat by se vyrovnal textově Lou Fanánkovi a jeho počinům z 90 let. Asi z tohoto dokumentu se mi nejvíce líbilo, když přijel Orion a Phat do ghetta v Karviné a malým cikánům tloukli do hlav, že staré báby se nemají okrádat, nýbrž jim máš pomoct s taškou a vybílit jim byt leda tak barvou. Palec nahoru!

Divoši (2012) odpad!

Ani nevím odkud začít....Dva nejspíše teplí bratři se mají tak rádi, že dokonce souloží s jednou přítelkyní...Ve většině erotických scén jsou pouze vyzobrazeni nahatí chlapi (což je docela dost divné), film má dle mého názoru velmi slabou zápletku, což potvrdilo to, že na premiéře jsme byli asi čtyři lidi...Klasický (bohužel v tomto případě slabý) děj, chlápci co prodávají drogy (v tomto případě trávu) se chytnou do křížku s mexickým kartelem, který jim unese jejich kamarádku (ve filmu jejich rohožku), ti se snaží ji zachránit za každou cenu...Palec dolů.