Zimní král - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Dle ukázek to vypadalo, že to bude zajímavý seriál. Ale po prvních 15 minutách nekonečného projevu krále, během kterého zmlátí Artuše, přičemž jeho představitel vypadá, že by se schoval za první boudu, než žeby to nandal mladému sympatickému hrdinovi... následovalo dalších 30 minut utrpení. Děkuji ale tohle dílo dále vynechám.

Nic ve zlým (2023)

Celkem me překvapilo zdejší hodnocení, ale tak již jsme si zvykl, že totální sračky s korektním humorem=žádným humorem, tady mají červené čísla, ale komedie typu přelom roku 2000 lidem nepřijdou zábavné. Za mě tedy komedie nebyla ničim výnimočná, v zlatých časech bych ji dal tak 3*. Ale jelikož jsem se smál, jak za starých dobrých komediálnych dob, kdy humor byl ještě vtipný, a ne zlatániny typu netflix, dávam o hviezdu více. Oddychová jednohubka, kterou nemusíte vidět víckrat, ale přesto se zasmějete. I když klidně se na to za pár let podívám znovu.

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Jsem rád, že tuhle klasiku nedostal do rukou Guy Ritchie. A že i nadále zůstala klasikou. Hezké dobové zpracování.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Po tomhle dílu musím již přiznat i já, že s Marvelem to jde opravdu dolu vodou. Třetí díl je nudný, chování postav nudné a záporací nudní... Po Tajné invazí je to jen další sklamání, které netáhne. Pokud bude takhle James pokračovat i u konkurence tak tam znovu můžeme očekávat další restart DC vesmíru :-D.

Becky je zpět (2023)

Někdy je lepší nenaštvat nesprávnou holčičku :-D. Nevšiml jsem si, že je to pokračování, tak teď se musím podívat na jedničku. Střelená komédie, ale příjemně střelená.

Někdo klepe na dveře (2023)

Typický Shyamalan něco se stane, ale domyslete si proč, jak a podobně...

Párty Hárder: Summer Massacre (2022) odpad!

Amatérské, dejovo nezajímavé, postavy nesympatické a už vůbec nechápu to hodnocení. Úplně zbytečný film typu Klub sráčů.

Kdo přežije - Série 43 (2022) (série)

Ta politická korektnost Survivoru pouze uškodila. Už si zapínám austrálskeho survivora mnohem raději. Navíc Jonathan svými hláškami již prechčil Jeffa na plní čáře :-D.