Alyce Kills (2011)

Slušná poslední čtvrthodinka tu strašlivou nudu už nezachrání.

Blbec k večeři (2010) odpad!

Já proti americkým remakům zahraničních filmů nic nemám, dost se mi jich i líbilo, ale z tohohle jsem si několikrát ublinknul do pusy. Nechápu, proč je Steve Karel tak slavný komik, já ho ještě neviděl ve vtipné roli.

Vyměřený čas (2011)

Zajímavý námět utopený v moři naivní robin-hoodovské agitky a tupého klišé. Chvílema to působilo spíš jako film z Van Dammovy produkce.

Pioneer One (2010) (seriál)

Hodnocení po první sérii: Na odvyprávění dobrého příběhu nepotřebujete velký rozpočet (příkladů by se našlo dost, The Cube, Man from Earth, The Blair Witch Project...) a příběhy ztracených sovětských kosmonautů jsou ohromně zajímavé samy o sobě, viz Lost Cosmonauts na Wikipedii. Pioneer One v tom ale selhává na celé čáře - z originálního nápadu nedokázal vytěžit vůbec nic, první série nemá v podstatě žádný děj, 90% stopáže tvoří nesouvisející výplňová vata. Možná by z toho šel sestříhat obstojný půlhodinový kraťas, ale takhle je to jen ubíjející nuda, při které mi neustále v hlavě znělo: "Máte lidi na Marsu, využijte toho proboha nějak!!"

Pontypool (2008)

První půlka je báječná, pak ovšem přijde "vysvětlení", na které jsem nemohl reagovat jinak než několikanásobným facepalmem a zbytek filmu už vysloveně paroduje sám sebe. Fail.

Noční můra v Elm Street (2010)

Není to vůbec tak špatné, jak by se mohlo zdát. První půlka se potácí kolem nezáživného průměru, ale ve druhé se to překvapivě rozjede, Freddy začne hláškovat a poslední noční můra a následné finále se rozhodně dá srovnat s těmi lepšími díly série. Milé překvápko.

Mother's Day (2010)

Určitou míru demence hlavních hrdinů bych toleroval, ale co je moc, to je příliš, za většinu mrtvých si "hrdinové" mohli sami. Scénáristi tak zničili jinak hodně slušné exploitation. Slabší tři body.

Po životě (2009)

Scénář je naprosto tragický, minimum děje, zato tuny nelogičností a nesmyslného chování postav. A ani polovinu filmu nahá Christina Ricci to nezachrání.

Na vlásku (2010)

Velmi fajn pohádka NAVZDORY prefabrikovaným muzikálovým číslům stejným jak v padesáti předchozích Disneyovkách.