Karpar ukredthachon (2017)

Od tohohle filmu jsem očekával větší krvavou řežbu, nestalo se tak. Ale i tak jsou souboje na velice dobré úrovni ale hlavně film má tempo takže jsem vůbec nenudil.

Prezident Blaník (2018)

No já sice české filmy moc nemusím ( protože mě nebaví ), ale tady jsem se slušně bavil, a vůbec bych se nezlobil kdyby Tonda šel za čtyři roky kandidovat znovu.

Pacific Rim: Povstání (2018)

No, já šel do kina na oddechovou akční popcornovou zábavu, a tu jsem taky dostal , takže dávám plnou palbu. Kdykoliv se na film podívám znovu.

The Rezort (2015)

Docela slušný béčko se zombíkama , která rozhodně zabaví. co mi trošku vadilo byla předvídatelnost ( už na ostrově jsem si tipnul kdo přežie a jak film asi skončí a oba tipy mi vyšli) ale jinak zajímavej nápad se zombíkama. Jo a na Jessicu se hezky koukalo :)

Krvavá pomsta (2007)

NE NE NE tohle se Lundgrenovi ale vůbec nepovedlo, akce je slabá a bitky taky a navíc je to hrozně nasvícené ( no možná je to jen můj názor, ale málem jsem si na ten film musel vzít sluneční brýle, a to byla noc) , tohle měl Dolph přenechat nějakýmu jinýmu béčkařovi.

Stopy spravedlnosti (2017)

Solidní drama, které už samozřejmě není tak akční, jako když bylo Brosnanovi a Chanovi o dvacet let méně, ale na druhou stranu, oba mají dost šancí ukázat, že nejen kopy jim vydělaly jmění. Chan je výbornej a Brosnan zrovna tak, zvláště díky jeho výbornému irskému akcentu. Je zajímavé sledovat, jak dokáže být Brosnan přirozeně zlej na plátně. Campbell to režíruje jako profesionály před lety říznuté moderní akcí a myslím si, že tohle je hodně solidní thriller.

Sejmi prezidenta (2014)

Slušné zábavné akční bečko se skvělým Jacksonem, krásnou přírodou a dobrýma efektama. Nechápu to nízké hodnocení, já se nenudil.

Hadí doupě (2017)

Dobrá detektivka, která nenudila je dobře obsazená a zahraná a má i zajímavý konec, a až do konce filmu jsem opravdu netušil kdo je vrah.

Listopadoví vrazi (2017)

Ansel Elgort a Chloë Grace Moretz si dobře sedli, ale jinak film nuda.