Kopačky (2008)

Abych řekl pravdu, po prvních asi 20minutách sem to chtěl vypnout s tím, že takovouhle ucouranou kravinu sledovat prostě nebudu a dám si něco jiného. No nakonec jsem rád že jsem to trpělivě přečkal, poněvadž když se děj přesune na Havai, na scénu příjde Mila Kunis (nádherná to žena) se svým jemně nachrapťelým sexy hlasem a ubrečený Jason Segel se konečně(!) pochlapí, vyleze z toho taková příjemná cock-fuck-apatow romantická komedie. Být to méně předvidatelné, ale hlavně kdyby Segel místo ukazovat ptáka před kamerou ukázal větší koule při psaní scénáře, bylo by to za pět. achtung! v závěrečných titulcích je fake-trailer na nový seriál se Sarah Marshall; nicméně pokud vám to (pokud jste už viděli) uteklo, buďte vklidu - o moc jste nepřišli.

Burianův den žen s Agátou Hanychovou (2008) (pořad)

Jako vypravěče Buriana můžu, nicméně v roli zpovědníka ve stylu Špačkovy etikety je to bída, nebo přesněji nuda. Navíc zpovídá ženskou -nebo, jak ji tady nazval jeden její kamarád (mimochodem další celebrita; o niž mi poreferoval kámoš na qipu "jo na toho si pamatuju - to byl strašny chuj v tom baru" a já mu to skálopevně věřím), značku- která by mě nezačla zajímat ani po 7pivech.

Odpískáno (1996)

Jedinou světlou stránku tohoto snímku vidím v tom, že se zde netlačí na pilu a divák tak není bombardován nějakými lacinými emočními scénami. Bohužel to je tak vše co tady funguje; Komedie v popisu žánru tady na csfd musí být nejspíš překlep. Jako drama -snad s nádechem tragikomedie- to působí dost klišovitě (ikdyž prej podle skutečných událostí), a i scény, které jsme viděli v jiných filmech už stokrát, dopředu víme jak dopadnou a přesto jinde fungují, se tady prostě míjejí účinkem.. A romantická linka příběhu? -no něco tak mdlého jsem už dlouho neviděl. Téma filmu je fajn, zbytek se nepoved.

Mrtvý bod (2000) odpad!

podle mne by měl autor →tohoto díla← zažalovat tvůrce Crash Point Zero za plagiátorství (nebo je to trailer?)

Česká RAPublika (2008)

Blbost? To každopádně... teď už jenom doufat , že až gangstaz z Bronxu natočí dokument o tom, jak jim jde tanec v hanáckejch krojích, že to bude taky takový sviják:) //navazuju na koment d.f.h//

Zack a Miri točí porno (2008)

Zack: What's your name? Lester: Lester... Lester the Molester Cockenschtuff. Zack: Wow. That's a great porn name. Lester: I get to pick a porn name?... Then I want to be called Pete Jones. :) parádní záležitost (navíc romantická linie příběhu je tady skvěle vyvážená ke zbytku příběhu, prostě... wow, that's a great almost porn movie)

Oko dravce (2008)

No, pokud to teda mělo u mne vyvolat pocity jako u filmu Čelisti →viz.oficiální text distributora, odstavec3, tak to teda ani omylem (navíc mě to přirovnání vyloženě štve, poněvadž je to moje srdcovka z top10). Oko dravce je totiž jen další z mnoha -hlavně na formu sázejících- akčních nášupů, kterých továrna na sny usmolí ještě nespočet.

Wanted (2008)

"Každá kultura v dějinách má tajný kód, který není v tradičních textech. Před tisíci lety objevil klan tkalců mystický jazyk skrytý v tkanině.." o.O >WTF?!

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Jessica Biel má opravdu parádní prsa! Navíc tady běha jen v bílém sexy tilku -což mi celkem uspokojivě vysvětluje skutečnost, že v podstatě 5minut po tom co jsem to dokoukal, si nepamatuju jaký měla účes (měla vůbec hlavu?). A co se týče samotného filmu, tak ten opravdu nestojí za řeč (nebo spíš čas), prostě bída. Jediné co stojí ještě za zmínku, je stylové zobrazení jižanského zapadákova a jeho svérázného osazenstva, který mi připomněl starou klasickou first-person střílečku Redneck Rampage, kterou jsem jednu dobu intenzivně drtil na svém tehdá übercool Celeronu 300Mhz za 35litrů.