Četník a četnice (1982)

Poslední z příběhů strážníka Cruchota. A možná taky dobře, že už další nepokračoval. Sranda tam sice byla, ale už to nebylo ono. Tady ty 4 hvězdy dávám opravdu z mé neskutečné loajality z představitele hlavní postavy L. de Funese.

Četník a mimozemšťané (1979)

Nejdelší pauze mezi natáčecími díly četníka. A udělalo to své. Nové obsazení Cruchotových podřízených, alespoň že Fugas nám zůstal. O nejlepší moment bylo vystaráno, když si četníci nasadili čepky dozádu a začali kropit lidi z hasičského vozu a pak Gerberův hněv na plukovníka :D 4 hvězdy samozřejmě ano, ale na četníka ze saint tropez to nemá.

Četník ve výslužbě (1970)

Cruchota vystřídali mladší a perspektivnější policajti. Ten jeho hrad, když jde k němu na návštěvu Gerber. To je masakr. Ani myška by mu neutekla. Nakonec ani mladý pancharti si na něj nepřišli, ale měl co dělat. Takže po zásluze znovu uveden do aktivní činnosti.

Četník se žení (1968)

Cruchot se nám zamiloval. To bylo asi tím, jak si dali první pusu. Vždyť v tom byl elektický náboj. Chudák rotmistr Gerber, jak mu musel každý den říkat báseň, jak je skvělý, když byl Funes jeho nadřízený. Další z jeho vynikajících představení.

Četník v New Yorku (1965)

Louis de Funes se vydává do Ameriky. Už jenom když tohle píšu, tak se musím smát. Mohl bych tady z fleku vyjmenovávat všechny ty hlouposti do kterých se svými kolegy dostali, ale je to zbytečný. Nejvíc mě dostal, jak se na sjezdu hrabal v tý elektronice a pak vyhodil všechny sluchátka :D

Simpsonovi ve filmu (2007)

Tak jsem se konečně dočkali. Podle původních informací, které se ke mě dostávali, tak jsem měl malé obavy, které se nakonec nepotvrdili. HOMER znovu nezklamal. Bart zatčen za veřejné pohoršování, snad to amíci zkousli. Já ano. Hold z legendárního seriálu nešlo udělat špatný film. Čekám na pokračování.

Na tuhle nemám (2010)

Asi nebudu jediný, ale Jay Baruchel mi tam do toho moc nesedí. Jinak velmi dobrý nápad se scénářem. Postava Kirka dobře napsaná. Jeho kámoši, to jsou taky borci. Alice Eve: to je pokoukáníčko. Na typickou romantiku-komedii jsem se dobře bavil. Scéna kdy jeden z kamarádů Kirka mu holí koule. Tak to bylo fakt něco. To jsem neviděl ani v prcičkách 7. A to je skoro porno.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Pokračování ve mně zachovalo takovou pachuť. Kdybych to měl vyjádřit, tak určitě v nejlepším se mám přestat. I když je natočen jen jeden velmi kvalitní snímek. Sandra Bullock to sama nedá.

Nebezpečná rychlost (1994)

Kvalitní akční film. Adrenalin na plný obrátky u mě zase jednou vybouchl. Výborní KEENE REEVES a SANDRA BULLOCK. Prohánět se autobusem minimální rychlostí 50 mph to není žádná sranda, ještě když víte, že zpomalíte a zemřete. A to všechno v ulicích Los Angeles. Vytnul bych jenom ten skok autobusu přes chybějící část silnice.