Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Přiznám se. Sledoval jsem to opravdu pěkně dlouho. Ono taky, když bylo venku hnusně a s kámoši se nedalo nic provádět a počítač jsem ještě neměl, tak mi nic jiného v tu dobu nezbývalo. Ještě k tomu to dávali od půl 7 do půl 8. CHUCK NORRIS fakt zvládne všechno. On je NESMRTELNÝ.

Herkules (1995) (seriál)

Legenda to určitě je. O tom žádná. Jenom u mě zvítězila Xena. Kdo ví, proč? :D

Xena (1995) (seriál)

Jak já jsem ji měl rád. Daleko lepší než Hercules. Xena a její přítělkyně Gabriela bojuje proti veškerému nepráví páchané na svobodných občanech.

Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Tenhle seriál už svoji podstatou nemůže být super úspěšný, ale amanda bynes zas tak hrozná není. Spíš mi tady vadila role její starší sestry Valerie, alias Jennie Garthové z Beverly Hills. Párkrát jsem se zasmál. Těch 20 minut bylo akorát. Být to víc, tak to ani na ty 2 hvězdy není.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Jediný video, které jsem viděl z tohoto pořadu, je to, jak se tam mlátili ty cikáni :D. A myslím, že to není ani v český poště, ale v maďarský.

Digimon (1999) (seriál) odpad!

Pokemon ještě jo, ale tohle? To už je moc i na moji silnou náturu, která zvládne horory a krváky jak malinu.

Pokémon (1997) (seriál)

Možná ještě doma mám nálepky všech pokémonů. Dávali to přesně v době, když jsem byl ve 2. třídě, takže jsme to opravdu žrali a každý týden jsem se těšil jak pikachu rozseká "rakeťáky" :D. Proto asi ta 1 hvězda.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Já detektivky rád. Ale tady si nejsem moc jistý. Neříkám, že na tom je něco špatného, ale mě to moc nezaujalo.

Letiště (2006) (seriál) odpad!

Na letiště jsem byl 2x v životě, ale kdybych si vzal do ruky kameru a natáčel, tak věřím, že to bude realističtější než tahle česká vykopávka!

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Tak tohle by mě nerozesmálo ani kdybych byl zhulenej. A když jsem, tak se směju opravdu čemukoliv, ale tomuhle ne!!