Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Hodnotím jenom to, co jsem opravdu viděl. Z téhle sračky jsem skutečně neviděl ani jeden díl. A jsem za to velmi rád. Ale musím jsem něco napsat, takže Vám píšu toto: "Běžte s těmahle sračkama do prdele!!!!

Syn pláže (2000) (seriál)

Jestli tohle má být parodie na pobřežní hlídku, tak nevím jestli se u toho mám smát nebo brečet. Věřte mi to. Notch Johnson a jeho squadra azzura. Na jednu stranu, tolik trapného jsem opravdu dlouho neviděl, a to že jsem toho viděl hodně. Na druhou stranu, prostě takovýmu jantorovi, jako je NOTCH, ty 3 hvězdy dát musím.

Znovu 17 (2009)

Pokaždé, když se režiséři rozhodnou ve filmu "cestovat časem" tak je to velmi riskantní. I když Zaca Efrona zrovna nemusím, tak tady jsem mu to v celku uvěřil. Aspoň, že jednu z hlavních rolí obsadil Matthew Perry, kterého mám rád z Přátel. Nakonec i scénářsky docela povedené. Dobrá oddychovka, kterou bych si klidně pustil.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Mě se to už ani nechce komentovat. Takovýhle sračky v TV opravdu nepouštět!

Angel (1999) (seriál)

Koukám, že Angel má lepší hodnocení než BUFFY. Když by to bylo na mě, tak u mě vyhraje BUFFY. A to asi proto, že hlavní představitelkou je krásná hrdinka oproti upírovi. Jinak, velmi podobné. Hodnotím o jednu hvězdičku méně.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Nikdy jsem si nemyslel, že u tohoto seriály budu v napětí co se stane v příštím díle. Opravdu. Seriál jsem začal sledovat, už ani nevím v kolikátý řadě. Jak jsem uviděl pár dílů, tak jsem hnedka přišel na to o co tam vlastně jde. Čím více se to blížilo k závěrečným dílům, tím více jsem se na to těšil. Zápletka poslední série tomu taky přidala své. Velmi si cením SPIKA, jak se nakonec obětoval pro BUFFY. SARAH MICHELLE GELLAR to je samostatná kapitola. Ta byla dokonalá.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Willa Smitha mám rád, ale ani jeho heroický výkon nezachrání průměrný americký seriál. Mě to prostě nesedlo.

Bazén (2005) (seriál)

Podíval jsem se na to jen proto, protože jsem chtěl vidět jak to sluší Alici Bendové. Za tu jednu hvězdu to stálo. Ale jinak. Stojí to za hovno. Jako ostatně všechny novodobé rodinné české seriály.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Tohle si nezaslouží být hodnoceno!

VyVolení (2005) (pořad)

Vyvolení X Big Brother? Sračka proti sračce! Nevím z jakého důvodu, ale u mě to vyhrála ta první.