Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Celou dobu jsem si říkal, že je to celkem průměrný a zdlouhavý a DiCapria s Olyphantem jsem fakt musel přetočit, ale za super finále a neskutečné napětí během Pittovy návštěvy na starým filmovým ranči si to 4 hvězdy zaslouží. A za cameo Rebeccy Gayheart, odpornost Dakoty Fanning a neskutečnou podobu Damiana Lewise s McQueenem.

Tři mušketýři (1973)

Každá generace měla své Tři mušketýry, moji jsou tihle a třeba můj otec si nikoho jiného než Barraye jako d'Artagnana nedovede představit. A pro mou přítelkyni bude navždy nejlepší Gabriel Byrne, i když z jiného příběhu :-)

Až na dno (2017)

Až na dno. Až na dno pomalého děje, až na dno střihu, až na dno závěru. Dva naprosto odlišné osudy, které by nudily i samostatně, ten podvodní předělaný na dokumentární film by snad obstál. Nehrála Vikander v nějakém Terminátorovi? Mimiku jako by se učila od Mistra :-) Chvíli jsem si říkal, že se Siddigem přijde aspoň trochu zápletka, ale ne. Pustit si to příště, tak nejspíš usnu.

Bitva o Sevastopol (2015)

Akční výbuchy, prskající hlínu na všechny strany, prokládané dementními scénami z USA a průměrnými scénami ruského sexu (hodně podobný americkému sexu s ratingem PG-13). Tři hvězdy za snahu.

Děti planety Duna (2003) (seriál)

Kromě této druhé části samozřejmě miluju i první, Dunu.

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Stathama a Albu mám rád, ale ten Jones, to je strašná postava, a ten scénář není jen na hlavu, to snad hodili do klobouku všechna slova z opileckého brainstormingu a náhodně vybrali pět a vymysleli kolem nich příběh jako písničku ve Vtipu za stovku Ruda z Ostravy. ..žíš!

Anna (2019)

Prostě pitomější vykrádačka vlastního majstrštyku, kde vynecháte trénink a pustíte Annu Nikitovnu rovnou do akce. Velmi prosté, jen správně proskákané v čase, abyste ty pointy všechny pobrali. Na jedno shlédnutí, ale neurazí to.