Šílená / Krásný (2001)

Smyslně-úchvatné drama o nepochopení a čisté lásce. Mám tenhle film moc rád - 86%

RoboCop (1987)

Kdo zažil Robocopa na VHS s rychlodabingem a změnama barvy z miliontého kopírování, dává stejně jako já - 86%

Kocour v botách (2011)

Bizardní vejce a Godzilla ala Vodňanské kuře. I přes to občas velká sranda a nečekaně skvělý český dabing.Mám radši psy ale kocourovi naložím - 80%

Světová válka Z (2013)

Dobrej biák.Brad to neskutečně táhne.Bez něj by to bylo jen průměrné béééčko ((ano také jsem podlehl Zombiemánii)) - 85%

Uvnitř mé hlavy (2013)

Až moc psycho a o ničem. Závěr se šamanama trošku NON SENSE: Možná jako instruktážní film pro budoucí psychology. Pro mě ale velké zklamání - 35%

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Není to vůbec špatný. Nenápadná sonda do italské společnosti. problémy s imigranti společně s horkými italskými hlavami. Výběr hlavních hrdinů je dobrý a za tech 112 minut jsem si je celkem oblíbil. Jsem mile překvapen z italské produkce - 80%

Tohle je ráj (2012)

Rozporuplné pocity!! V zásadě zbytečný film - 46%

Paprika (1991)

Film mého mládí. Totální orgie. Pamatuju a v hlavě mě utkvěla ta statá babka prostitutka.BLEE ale jinak krásná erotická devadesátka se sexy hlavní představitelkou - 59%

Oui, šéfe! (2012)

Francouzké filmy mají něco, co u jiných zahraničních produkcí nenajdete. Do jisté míry střeštěnost a poctivá filmařská práce. Jsem vyučený kuchař a bavil jsem se - 65%

Pařmeni (2011)

Občas humor,ale námětem veliké klišé.Už dost pařeb a běžte makat - 60%