Liga výjimečných (2003)

Dával jsem Lize několik šancí, ale nikdy jsem se nedodíval do konce.Proč?Protože nudit se dá daleko příjemněji - 40%

Blade (1998)

Hodně dobrý nápad a na tu dobu úplně geniální odezva z řad diváků.Pamatuji si na tu BLADE mánii všude kolem mě.Jeden z pár lepších filmů Wesleyho - 80%

Faunův labyrint (2006)

Tak krásnou, smutnou a temnou pohádku jsem ještě nikdy neviděl.Po prvním zhlédnutí jsem se na konci neubránil slzám.Smutné, geniální - DEL TOROvské - 95%

Alenka v říši divů (2010)

Atmosférický orgazmus jaký dovede jen pan božský Burton.Viděl jsem v 3D a několikrát jsem se načapal jak mám skoro otevřenou hubu.Těšil jsem se na tenhle film skoro rok.Tim nezklamal a já nemůžu jinak než - 99%

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

"Jako malý kluk sedával Henry Selick v kuchyni v New Jersey.Maloval a vyprávěl svojí mamince tak barvité příběhy až mu je i věřila." Pokud tohle budeš Henry někdy číst tak bych ti chtěl jen poděkovat za úžasných 100 minut ve tvém světě.Asi nejlepší animovaný film co jsem kdy viděl.Ta tajemnost a originalita z téhle NU- pohádky jen číší.Viděl jsem i v 3D a orgzamus nebral konce - 98%

Kongo (1995)

Herkermer Homolka jako rodilý Rumun mě rozsekal.Amíci by se měli o Evropě vzdělávat trochu víc.Film lehce nadprůměrný.Umělá opice mi zprvu vadila ale ve finále spolu s těmi zlými opičími hlídači to vypadalo dobře a dokonce jsem na konci málem uronil lidskou slzu.Jen v Zoologické se ode dneška radši nepodívám žádné Gorile do očí:-) - 60%

Zahulíme, uvidíme (2004)

..Poď brácho, zapálíme tuhle špeluňku..Tahle věta a ta scéna se mi vryly do paměti.Jinak film průměrný.Hlavní hrdinové nesympatičtí.Po zhlédnutí jsem si musel dát jointa:-) - 55%

Ženy (2008)

Hodně ukecaná ženská komedie, ale tak to mám rád.Vkusně napsaný scénář.Muselo to dát celkem práci z tolika charakterů neudělat kačeny.Určitě bych zvedl hodnocení, kdyby se ve filmu ukázal Steven nebo tatínek Marry - tenhle kiks jsem ve filmu nepochopil - 70%

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Zatím jsem nevynechal ani jeden díl žádné série.Jsem asi divnej ale tohle je můj nejoblíbenější seriál.Má šmrnc a herecké obsazení je prostě už neodmyslitelné. Jen by mě zajímalo co takhle lidé na Wisteria Lane dělají za práci,když jsou skoro pořád doma:-) - 85%

RocknRolla (2008)

Miluju filmy Guye Ritchieho.Rocknrolla ukázala Guyovu starou školu a jeho osobitý rukopis.Film není na jedno podívání a vynikne po vícekráté zhlédnutí.Slabší kousek v porovnáním s jeho ostatními,ale já se bavil,obdivoval společně s Ruskými gangstery jejich jizvy:-) - 85%