Show Jana Krause (2010) (pořad)

Když tento pořad ještě běžel na ČT, sledoval jsem ho pravidelně a náramně jsem se u toho bavil. Dneska je to ale pouze slabý odvar toho, co já znám po názvem "Uvolněte se prosím". Ztrácí to na originalitě, ztrácí to na důvtipu, ztrácí to úplně na všem. Nebýt tohoto úletu, dám i o 1* více.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Musím přiznat, že ze začátku jsem se u toho i docela bavil. Dneska nechápu, jak mohlo k takové situaci dojít. Trapní a rádoby vtipní hosté, kteří se snaží za každou cenu pobavit publikum svými otřepanými historkami ze života. Naprosto špatně vybrané "osobnosti", které dostávají otázky spolu s lidmi z ulice a na konci dárek v podobě hodinek, které jdou pozpátku asi jako celý pořad.

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Věčně ožralej Trávníček s (v té době) pohlednou Sabinou Laurinovou moderují pořad, který je o hovně a to doslova. Zpěváci, které střetli někde na ulici, kteří si zpívají maximálně doma ve sprše. Kolikrát to byl tedy výběr za všechny prachy.

Co je Andy? (2001) (seriál)

Jsou to krásné vzpomínky, když jsem tenhle seriál jako malý kluk tak neuvěřitelně "žral". Postavy jsou vskutku zajímavé a vtipné. Tenhle seriál se prostě povedl a patřil k těm nejlepším, které Fox Kids, Jetix a já nevim co ještě, nabízely.

Tři kamarádi a Jerry (1999) (seriál)

Je to výborný kreslený seriál, který mě jako malého strašně moc bavil, takřka jsem na něm vyrůstal. Rozhodně to nebyl ztracený čas. Věřím, že některým dílům bych se smál i dnes :)

Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

Viděl jsem sérií opravdu hodně, ale tahle patří u mě k naprosté špičce. Finále ale bylo snad nejhorší, co mohlo být..proto 95% a ne max.

Experiment kolonie (2009) (pořad)

Nejhorší show, co jsem za poslední dobu viděl..vše je tak okatě hrané a ovlivněné produkcí, že tam nezbývá nic z reálného života.

Prokletí domu slunečnic (2007)

2* za okouzlující Kristen Stewart, kterou můžu vidět kdekoli. Film jako takový, už byl slabší. Od horroru, který jsem sledoval v noci při bouřce, bych čekal mnohem víc, než jen pouhé kývání hlavou nad tím, jak to bylo vlastně o ničem.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Musím říct, že ze začátku se mi tenhle pořad hodně líbil a málokdy jsem vynechával nějaký díl. Ale s postupem času mě to přestává bavit a hodně se mi to začíná znechucovat.

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Neuvěřitelná sračka, kterou jsem viděl párkrát na coolu..ještě si dovolí to dávat večer. Děti, co si sednou někde ve sklepě, koukají na videa, strašně to prožívají a diví se všemu, navíc ten jejich typickej americkej smysl pro humor. No hnus.