Smrt přichází v bílém (2003)

Schválně jsem se na film koukla poduhé s půlroční pauzou, protože jsem si říkala, že to nemůže být taková blbost jak to vypadalo. No, může. Nejenom, že osazenstvo auta je neskutečně nesympatické, ale to nelogické chování a stupidní dialogy, to mě celou dobu drtilo. No tak, kdo bude dobrovolně a úplně sám chodit uprostřed lesa po tom, co mi kdosi zavraždí několik spolucestujících? Ona je to spíš hoooodně nepovedená komedie než horor. Humor, který působí tak trapně, že i já se za něj styděla. Ale na druhou stranu, do tak stupidního děje to tak nějak pasuje.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Strašně dlouho jsem kolem tohohle seeriálu chodila a vůbec jsem nechápala, proč je kolem něj tolik humbuku. Je to týden, co jsem si teda pár dílů pustila a no a dopadlo to tak, jak to dopadlo - mám to zkouknuté až do sedmé série. Paráda, sice mi to trochu připomíná Přátele, ale s čistým svědomím můžu říct, že Přátelé se posunuli až za tohle. Ne, že bych se u toho smíchy chytala za pupek, ale je to perfektně natočené, herci do rolí pasujou jak pr..l na hrnec a přestože už všichní dopředu ví kdo je onou matkou, tudíž to nebude až zas takové překvapení, tak to stejně MUSÍM VIDĚT!!!!

10 položek a méně (2006)

Moc krásný příběh o tom, jak jednoduše a lehce navázat přátelství a jak jeden člověk dokáže během jednoho dne změnit život obyčejné, ztrápené a prací znuděné dívky. Pravda, čekala jsem trochu jiný konec, ale tenhle prostě do příběhu zapad líp.

Ken Park (2002) odpad!

Nebývám sprostá, ale teď musím být : tohle je sračka nad sračky. Existuje spousta příšerných filmů a tenhle řadím mezi jejich TOP. Až budu chtít vidět přiškrcenýho teenagera jak onanuje, detailně až do konce(!!!), nebo si to rozdává s paničkou ze sousedství, pustím si porno, který, jak už tady psala spousta lidí přede mnou, bude, v porovnání s tímhle, vrchol umeleckého díla. Tohle už nikdy více.

Čarodějky (1990)

Nejsem fanda dětských filmů, spíš naopak, ale tohle je teda jinej odvar. Jak už je tady několikrát psáno, je to skvělej dětskej horor. Jako malá jsem tan film měla ráda a nedávno jsem ho viděla po skoro 20-ti letech a musím říct, že pořád to má šťávu a vizáž čarodějnic po sundání masek by vyděsila i mě.

Will a Grace (1998) (seriál)

Není to úplně nejhorší, ale že bych to chtěla sledovat pravidelně, tak to ani omylem. Nevadí mi gay tématika, ani ne příliš sympatické postavy, ale celé je to tak nějak příšerně afektovaný, křečovitý.

Potraviny, a.s. (2008)

Nebudu tvrdit, že po shlédnutí tohohle dokumentu jsem se stala vegetariálnem, to ne, masožravectví mám ráda, ale řekněme, že mě to přimělo trochu víc přemýšlet nad kvalitou a původem toho, co jím.

The Shrine (2010)

Hloupé dialogy, stupidní chování a první 3/4 hodina nuda. Chtěla jsem dát jednu hvězdu, ale budu hodná a za pointu přidám ještě jednu.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Kdybych nejdříve viděla tenhle film, než švédskou prvotinu, asi by se mi to líbilo, ale takhle si to zařadím do škatule klasických, obyčejných amerických remaků, který teda nejsou můj styl a hlavně se to nedá se švédskou verzí vůbec srovnávat.

Tráva (2005) (seriál)

Jasně, vím, že to není tak skvělé a úžasné, ale mě se to prostě líbí. Tedy takhle, líbí se mi to do druhé série, třetí ještě ujde, ale už to není ono a ten zbytek jsem skoukla jen proto, že se mi prostě chtělo, ale už to nemá ty správný "koule". Ale už jen kvůli písničce Little Boxes, kvůli skvělému obsazení a hlavně kvůli dokonalému scénáři a vtipným dialogům si to zaslouží místo mezi top seriálama.