Sophiina volba (1982)

Nemůžu říct, že by mě to nějak ohromilo. Je to hezký příběh, o tom žádná, ale že by to ve mě vyvolalo dojem tak svělého filmu, za jaký je považován, to ne. Jediný a obrovský klad filmu je v Meryl Streep, ta dokáže zahrát kohokoliv a přesvědčivě. Flashbacky byly jediné chvíle, kdy jsem se probrala z úsporného režimu do bdělosti. Nicméně nutno podotknout, že film jsem bohužel neviděla v původním znění, což je škoda, protože ačkoliv je náš dabing jedním z nejlepších, nemám ho moc v lásce.

Smrti napospas (2006)

Musím přiznat, že tenhle film mě hodně bavil. Není to nic, co by mě vyloženě překvapilo, ale nenudila jsem se. Bylo jasné, jak to dopadne, ale i tak to bylo napínavé. Atmosféra příšerného polorozpadlého domu a miminum světla udělala své. Evropské horory mají prostě fluidum, které u těch Made in USA není.

Psycho (1998) odpad!

Ne každý remake se vydaří a tenhle se zrovna nevydařil. Hitchcock se musí obracet v hrobě. Tohle je naprosto zbytečný film, který snad ani neměl spatřit světlo světa. Pusťte si radši originál z 60. let, uděláte lépe.

Sleepwalkers (1992)

Tak skvělá kniha a tak zmršený film.

Brutal Relax (2010)

Já bych úplně smazala označení horor, protože tohle je tak blbá komedie, až je to skoro geniální.

Ďábel (2010)

/plný béčko to sice není, ale ani nic, co by si člověk dobrovolně pustil sám. Přiznám se, že pointu jsem nečekala, jtejně jako jsem chybně označila "ďábla". Takže suma sumárum: nuda to úplně nebyla, ale jedno skouknutí mi stačilo.

Koleda (2008) (amatérský film)

Perfektní amatérský film, který mě bezvadně pobavil. A to nejsem fanda amatérských snímků.

Po životě (2009)

Pohřbení zaživa je děsivé. Ačkoliv ještě děsivější mi přijde, že je možné uvěřit tomu, že jsem už dávno po smrti a jsem duch, nu dobrá. Christinu Ricci nemám jako herečku zrovna v oblibě, ještě jsem ji neviděla v roli, která by mě zaujala, kde by působila přirozeně....ale uznávám, že jsem proti ní zaujatá, takže zůstanu u dvou hvězd.

Alicia (1994) odpad!

Můj ty bože, na tohle nemůžu napsat nic, ale vůbec nic pozitivního. Tenhle snímek plný zvráceností, nechutností a perverzity je to nejodpornější co jsem kdy viděla. Nechápu to hodnocení u tohoto snímku, snad jen, že to hodnotí podobně smýšlející jedinci, jinak vážně nevím. Je až děsivé, že je tolik lidí, kterým se takové věci líbí. Ale proti gustu.....