Caligula (1979)

Tenhle film jsem poprvé viděla jako puberťák tajně na VHS, kterou měli naši, stejně jako jiní osvícení rodiče, schovanou za komínkem triček. Po letech musím konstatovat, že historicky je to velmi povedená věc. Viděla jsem jak cenzurovanou, tak necenzurovanou verzi a přestože se nepovažuji za nějakého porno sledovače, tak verze se vším všudy je lepší a vystihuje ten sajrajt se vším všudy.

Máma mezi Marťany (2011)

Ano, vy malí smradi, važte si maminky, protože se může stát, že o ní přijdete a teprve potom vám dojde, jaký poklad v ní máte. Hezký poučný příběh s úžasnou animací.

Probudím se včera (2012)

Nenadchne, neurazí. Má to svůj důvod, proč se tohle nevysílá jako celovečerní film, ale jako zabiják času o víkendu odpoledne.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Vůbec nechápu to všeobecné nadšení z tohohle filmu. Podle popisu a zařazení mezi komedie jsem se na něj fakt těšila a výsledek? Tvůrci museli být vožralý, zhulený nebo obojí dohromady. Bůh jako buran v županu,co chlastá jako žívarina, kouří jak škodováckej komín, mlátí svojí manželku Bohyni i 10-letou dceru seřeže páskem kdykoliv se mu zachce. Prostě hovado. Ale dá se taťkovi utéct přes pračku,pokud nastavíte program na syntetiku, 40°C a 1200 otáček.A bohyně? Taková puťka, která si hraje se sportovníma kartičkama, vyšívá nebo se prohání po bytě s vysavačem a prachovkou. Jediné, co mi tenhle film nabídl, je zamyšlení nad tím, jak lidi mrhají svými bezcenným životy a jak by je změnili, kdyby věděli, kolik času jim zbývá. Měl v atom být nějaká nadsázka? Dost možná. Ale mé osobní shrnutí celého film je takové, že Bůh jako chlap selhal a Bohyně zachránila svět.

Dokonalý šéf (2015)

Asi jsem se nechala unést výkonem v Americkým sniperovi, protože kterýkoliv film, kde Cooper hraje je hluboko pod ním. Neříkám, že je to úplná blbina, ale plnohodnotné dílo to taky není. Takový film na nedělní odpoledne při trávení oběda na gauči dobrý.

Podnikavá Joy (2015)

Příběh o někom, kdo i přes klacky pod nohama dokázal jít za svým snem je obdivuhodný, nicméně skoro dvě hodiny sezení a dívání se na něco, co jde smrsknout do, když to hodně přeženu, dvaceti minut, neustálé sledování hodin a zjišťování, že ten film vůbec neutíká, to není nic pro mě. Čekala jsem, i vzhledem k obsazení, nějakou pecku, kterou budu sledovat s zatajeným dechem a na konci si řeknu, že to byl skvělej příběh. No, tak se nestalo.

Žabák Ribit (2014)

Nuda, nuda, nuda. To byl zase jednou omyl při volbě pohádky v kině. Příběh nijakej, animace jak z pc hry před 15 lety, no bída.

Věčně mladá (2015)

Jako absolutní nefanoušek romantických blábolů můžu říct, že tohle je dobrý. Originální námět, skvělé obsazení, které aspoň mě naprosto vyhovovalo a fantastický scénář. Dialogy Jenn a Ellis při jejich seznamování byly skvělý. Pravda, konec byl možná až moc předvídatelný, ale co, mě to bylo jedno.

Nebezpečné pokušení (2015)

Tak tohle je tenhle rok největší zklamání. Na film jsem se těšila, ale vylezla z toho taková hovadina, že to snad ani není možný. Děj? Příšerný. O čem to jako má být? Dvě neuvěřitelně pošahaný nandy, který jsou zkouší ženáče a jejich věrnost? ale no tak.... To musela vymyslet nějaká fakt chytrá hlava. Reeves? Kdysi herec, ale tady výblitek, bez špetky herectví. Přehrávání, prkenost a stupidní výrazy.....Výkon hodný zapomnění.

Správnej dres (2015) (TV film)

Na pobavení to není a na zabití času se najde hromada jiných blbostí, které se hodí víc. Střízlík Mádl má do vizáže profi hokejisty daleko, jako Kuchařová do herečky. Ovšem rada " souložte na ergonometrickém polštáři, pomáhá to v bodování na ledě", tak ta tak nějak výborně vystihuje úroveň celého filmu.