Ready Player One: Hra začíná (2018)

Čím víc jste viděli, slyšeli, četli, hráli... tím víc budete touhle skvělou jízdou popkulturními odkazy odměněni!

Občanský průkaz (2010)

Měl jsem tu čtyři hvězdy, ale s čistým svědomím přidávám pátou protože téhle tématiky není nikdo dost a podobné filmy by pro voliče Andreje a Miloše měly být povinné.

Blok 99 (2017)

Drsný béčko u kterýho si Tarantino musí chrochtat blahem..

Teorie tygra (2016)

Nejde o to zpracování, ale o tu úžasnou myšlenku, že na svobodu není pozdě v žádném věku.

Sázka na nejistotu (2015)

Děsivější a pravdivější pokračování Vlka z Wallstreet. Složité téma na vyprávění, ale výborně natočené. I díky soundtracku se s hodnocením nebojím jít proti zdejšímu trhu.

Steve Jobs (2015)

Hra o jablku. Výborný Michael Fassbender uprostřed Sorkinovy dialogové kanonády. V zásobníku mu však bohužel chyběly takové náboje, které by vystřílely nějakou zásadní dramatickou scénu.. 70%

Filmový dobrodruh Karel Zeman (2015)

Dokument, po jehož skončení mě hřála neskutečná národní hrdost. Malý český člověk ukázal celému filmovému světu zač je toho loket. P.S.: Film kromě geniality Karla Zemana dokazuje i to, že Tim Burton je fakt magor ;o)

Pan Holmes (2015)

Kvalitativní úroveň TV filmu nezachrání ani výborný Ian McKellen. Místo toho, aby geniální důchodce všechny ohromil svým brilantním důvtipem při řešení nějaké místní legendy či záhady, vyšetřuje Sherlock sám sebe a své démony z minulosti..

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Po Zmizení jde už o druhý film Denise Villneuva, který mě nadchnul. Syrové a děsivě realistické prostředí Mexického pohraničí. Skvělý duel mezi Emily a Joshem Brolinem a hlavně výborný Benicio Del Toro..

RRRrrrr !!! (2004)

RRRrrr!!! je neuchopitelná kravina... Musím přiznat, že jsem se mockrát od plic zasmál. Musim ale zároveň přiznat i to, že jsem v sobě měl půl lahve Jacka Danielse....