Návrat do budoucnosti (1985)

Tak tohle je u mě pořádná klasika. Pamatuju si tento snímek ještě když jsem byl dítko a dodnes je to jeden z mých nejoblíbenějšich filmu. Plno dobrých nápadů, skvělé hlášky, dobře zpracované a k tomu vyborný Michael J. Fox a Christopher Lloyd. Jedno z mála sci-fi na kterém si frčím.

Útes smrti (2010)

Tak nevím, jako celek to na mě nějak nezapůsobilo. I když tam bylo pár momentů které se mi libily. Třeba to rozhodnutí, jestli zůstat, nebo plavat na pevninu, kterou ani nevidíte. Já bych asi zůstal :-D bojím, bojím. A pak taky ten záběr, kdy se objevil poprvé žralok a kousnul si do toho polystyrenu. Tu scénu jsem si musel vrátit. Jinak pro ty co mají rádi rybičky to může byt celkem záživná podivaná. Pro mě osobně slabší průměr.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Odpádeček odpadový.

Počátek (2010) odpad!

Ani jsem to nedokoukal a už nemám odvahu to ještě někdy zkoušet. Přitom jsem se na to celkem těšil,ale hlava mi to nějak nebrala. Asi je to moc na přemýšlení a nestačím na to :-D ,protože nechápu těch 90% tady.

Ďábel (2010)

Ďábel na straně "dobra". Ďábel se slitoval :-D. Lehce předvídatelný úlet. Jediné plus je stopáž 80min,ale viděl jsem i horší.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Nic trapnějsiho jsem ještě neviděl. Jednou a stačilo. Dejdare dej se dohromady a ten zbytek neherců tam taky!

Dvaadvacítka (1998) (pořad)

Absolutní parádička parádní. Jan Kraus, Jiří Ornest, Josef Žluťák Hrubý ...bezkonkurenčni trojice na naší scéně.

Big Lebowski (1998)

Po půl hodině koukání jsem se díval jak dlouhou stopáž má tato nesnesitelná nuda. Film o ničem.Prej komedie,ale já se tam zasmál možná jednou a to bylo z té nudy asi. Zklamání...

Králové ro(c)ku (2006)

Výborna komedie,která nesedne asi každému.Ja mám rád rock,Tenacious D i Jacka Blacka takže není co řešit.