Slavnosti sněženek (1983)

Klasika, u které vždy slza ukápne, a mnoho hlášek často používám :-)

Babovřesky (2013) odpad!

Tak strašně špatné, že se to ani nedá slovy vypovědět! Utrpení ještě umocňoval výrazný poductplacement, vykradení jiných filmů, ať už Troškových či jiných a při tak silně záporném zážitku jsem to vydržel příšerně dlouhých 25 minut a pak v rámci vlastního psychického zdraví to vypnout a trvale smazat. Nikdy více.

Atlas mraků (2012)

Tak jsem asi ve filmu hledal víc, než v něm opravdu bylo a pozadí bylo mnohem jednodušší, než jsem chtěl a čekal, proto byl pro mě tento kousek pouze průměrným zážitkem a doufám, že pokud mi něco uniklo, kniha plánovaná k přečtení snad odhalí více a bude i lepším zážitkem, než-li film.

Stážisti (2013)

Všemocný velký bratr google zhmotnil tento kousek a odprostím-li se od své nesnášenlivosti oproti googlu a takto gigantickým firmám všeobecně, jako komedie obstál kousek velmi dobře. Google tak beru jen jako pozadí příběhu a beru tuto reklamu s nadhledem a byl jsem komedií uspokojen a pobaven.. Verbal ve svém komentáři dal průchod svému nekontrolovanému slovnímu průjemu, nedokáže se povznést nad problémy všedního života a užít si film tak jak je, byť je to jedna velká (povedená) reklama. Nechceš google? Nepoužívej a nepruď, nekupuj si telefon s androidem, nepoužívej gmail, vyhledávač používej jiný a svými výlevy o googlu se ukájej na mobilmanii.

Plán útěku (2013)

Mám prostě rád útěky z vězení a tenhle kousek byl obstojně promyšlený a ještě líp obsazený. Paráda

Až tak moc tě nežere (2009)

NUUUUUUDAAAAAAA. Tohle by neuspělo ani jako seriál, byť to mělo mnoho prvků telenovely. Někde v třetí čtvrtině jsem se zasekl otázkou "očem to sakra vlastně je", a ani po trochu nuceném dokoukání jsem nedostal odpověď, protože to je O NIČEM! 2* za pár stravitelných vtípků.

Croodsovi (2013)

Po nějaké době mi už chyběla nějaká animovaná příjemná oddechovka a tento kousek zdaleka předčil mé očekávání. Vtipné, pěkné, hezky udělané (muskulatura eep se prostě neokouká :-) ) Byl jsem uspokojen a rád se zase někdy podívám znovu a pak po nějaké době klidně ještě jednou.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Tak na tenhle film jsem se těšil asi půl roku, je to přesně můj žánr :-) Dějově jsem byl pravda trošičku zklamán, ale o to tu nešlo, chtěl jsem velké potvory a velké vytuněné stroje a ty jsem dostal, takže spokojenost. Kdo byl nadšený s godzily, bude i z tohoto.

Osamělý jezdec (2013)

Zvláštní mix vykradených nápadů a klišé poslepovaný přehnanými nedůvěryhodnými scénami a ani těch pět dobrých vtípků (na celý film) to už nedokáže zachránit. I Depp upadá, což mě mrzí a Hammerovi to sedlo mnohem víc ve sněhurce než tady. Neplesám, jsem zklamán.

Millerovi na tripu (2013)

Velmi, ale opravdu velmi povedená komedie, jen stojí za úvahu, jak by v roli, kterou Jen ztvárnila skvěle, vypadala KaZeta?