Žhavé výstřely (1991)

Tyhle dvě parodie jsou jednoznačně, nepochybně, suveréně nejlepší parodie vůbec. tečka

Tohle je Sparta! (2008)

Až mi slzy tekly a po shlédnutí bolela bránice i panty.

Kapitán Ron (1992)

Relaxace - pohodová komedie, která Vám zjitří pocuchané nervy líp než psychoterapeut.

Král džungle 2 (2003)

Jednička mě velmi pobavila, dvojka víc než zklamala až otrávila.

Smlouva s ďáblem (2000)

Výborná komedie plná zvratů a nečekaných pecek. Smál jsem se až jsem se za břicho popadal od začátku do konce a ani po páté mě nenudí. Paráda

Zelený sršeň (2011)

Akční komixák, který ani chvíli nevázne. Čekal jsem takovou jednohubku, ale byl jsem velmi příjemně potěšen. Tahle komixová adaptace mě vtáhla do bitek, různých udělátek (plynová pistole, gagnsterova dvouranka, stále jedoucí fungující, střílející, plameny šlehající auto plus gramec jako bonus... paráda) Slabší zápletka je spíše pro pobavení a doplnění děje a skorodebil hlavní hrdina je jen zajímavým protipólem ke všem těm suprmanům, spajdrmaníkům a pod. Dostal mě naprosto nečekaný geniální způsob odpravení klaďasů, když byli shrnuti truckem do hrobu a zahrnuti hlínou, super. Klidně bych to sjel ještě jednou a pak ještě jednou a pak možná ještě jednou.

RRRrrrr !!! (2004)

Od filmu jsem čekal parodii pouze k zasmání a nebyl jsem zklamán. Když je parodie dobrá, rád se podívám, a tahle rozhodně stojí za shlédnutí. Několik hlášek nakonec již nesmazetelně vstoupilo do historie, jako např,: Kámen! Zde. Kámen! Zde. Kámen!... Kámen!... Zase se někde fláká a Kámen je určitě s ním

Černá labuť (2010) odpad!

Nemůžu si pomoct, navzdory jinak velmi dobrému hodnocení musím hodnotit, jak hodnotím. Takhle depresívní film už jsem neviděl hodně dlouho a kdyby to byl do konce života jediný dostupný film, tak se na něj znovu nepodívám a na balet nepůjdu, i kdyby mi za to platili, už pro to, že by mi připomínal tenhle film. Celkový dojem nezachránil ani herecký výkon jinak mé oblíbené Natalilie Portman. Po tomhle si budu muset pustit nějakou pohádku, abych zase viděl svět pozitvně. Můj názor pravděpodobně budou sdílet všichni nepříznivci psycho dramat a tvrdého drilu.