Lucy (2014)

Jediným nedostatkem tohoto filmu je, že ho tvořili, natáčeli a hráli lidé s deseti procenty :-) a díky za ně.

Mapy ke hvězdám (2014) odpad!

Takovou zvrácenou, nechutnou, ujetou kravinu jsem neviděl už roky. Osobní nominace na sračku desetiletí.

Sex Tape (2014)

Poněkud trapné, infantilní, přehnané a hlavně o ničem. Že Diazka je jako herečka celkem neschopná a do holywoodu ji dostala jen ta její široká huba je všeobecně známo, ale že Segel má v repertoáru i být takhle neschopným mě upřímně překvapilo.

Dárce (2014)

Tak mi to tak nějak připadá jako mix divergent, hunger games a equilibrium, přes nedostatek originality je to však koukatelné, se slušným spádem a tak jsem se nudil jen párkrát. 75%

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Velmi rozporuplný snímek. Část záběrů je dobrá, ale je pospojovaná scénami nudnými, trapnými, nezajímavými. Lexa tu nevyužil ani polovinu svého potenciálu, donutil neměl zase moc možností, jako nejlepší herecký výkon tak hodnotím Dolanského, který potenciál postavy vyždímal do mrtě :-)

Hanebný pancharti (2009)

Nejsem zlý člověk, který by přál komukoli (téměř) zlé věci. Ale to tetování bylo zajímavou formou "značkování", který stojí za úvahu.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Už je to pár pátků, co jsem rytíře viděl, ale stále si jasně vzpomínám na dílčí scény. Jsem zkrátka příznivce džekího čečena a o něco méně i trouby vilzna a všeobecně rád relaxuji u podobných, lehce ujetých komedií (jiné jackie chan ani neumí).

Oggy a škodíci (2013)

Kdybych tak měl o dvacet let méně, možná by mě to bavilo o hvězdu více, ale opravdu jen možná..

Pýcha a předsudek (2005)

Příšerná doba, otřesný komunikační styl, neuvěřitelné manýry. Zajímavé by bylo zjistit nějakou statistiku sebevražd z té doby, myslím, že by to bylo zajímavé číslo.

Krásno (2014)

Sokola jako herce a komika mám rád, ale jako režisér stojí za psí pšouk. Vypadá to, že režíruje podle svého motta, které padlo v závěru "filmu", parafrázuji: "pokud je smyslem života to někomu posrat, tak mi to úplně stačí." - Tak v tomto případě se mu to rozhodně povedlo. Dále si myslím, že zdejší hodnocení je velmi shovívavé. Za těch pár dobrých vtípků 1*, víc opravdu dát nemůžu, protože by pak některé opravdu dobré filmy museli dostat 6*. Možná Sokol využil svých zkušeností, které získal při režírování ordinace v růžové zahradě.. :-)