Varieté (2010)

Dalo by se říct, že je to takové nic proti ničemu. Na tomhle příběhu vás vůbec nic nepřekvapí. Klasická šablona "chudá, ale talentovaná slečna uteče před bídou do velkého města, aby z ní byla hvězda a přitom najde ještě lásku a zázemí"...no fuj, styď se Hollywoode! Herecké výkony také nejsou bůhví jak ohromující, ale slečny vystupující ve varieté mají bezpochyby něco do sebe (toliko ke kladům). Pro příště bych snad doporučovala spolupráci s Rodriguezem či Jacksonem, neboť se domnívám, že pár desítek rozmasakrovaných zombíků (nejlépe rozmasakrovaných spoře oděnými pracovnicemi varieté), by bylo svěžím závanem do tohoto jinak více méně zoufale nudného dílka. Těžký průměr.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Seriál s potenciálem se bohužel stal podívanou pro zoufalé manželky.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál) odpad!

Původní Knight Rider byl špatný seriál, ale tohle je vážně k pláči....Proklínám do nejhlubších pekel člověka co tohle spískal!!!!

Machete (2010)

Macheta nepíše textovky, ale Bůh vás ochrańuj jestli se přemůže a nějákou zprávu od něho obdržíte! Nejenže příjdete o život tisícem a jedním způsobem (dámskými lodičkami, zahradnickým náčiním a zřejmě by vás dostal i vajíčkem na tvrdo), pravděpodobně ještě před tím vám zprzní dámské osazenstvo vaši rodiny, a nakonec přidá nějákou hlášku ostrou jako mačeta. A stojíc po kolena ve vnitřnostech svých nepřátel a obdivu žen, vzhlíží na vrcholek pyramidy,kde stojí jeho úhlavní nepřítel Slizký Torrez! A Danny Trejo ví,že je třeba zabít Seagala!!! Klasický Rodriguez....105minut plných béčkové zábavy a béčkové krve! A jestli vám tohle nestačí, tak vězte, že se i něčemu přiučíte.Třeba kolik měří lidská střeva a jak využít nepřítelovi střeva jako liánu k pohotovému efektnímu úniku!

Svéráz národního rybolovu (1998)

Skutečně svérázné!A mysteriózní! Žádný velký příběh se za touto komedií neskrývá, ale díky scénáři mistra Alexandra Rogožkina je to celkem příjemně strávených 98 minut času.Pár hluchých míst byjste našli(např.: jak to teda bylo s těmi Rusalkami?),ale ve své podstatě na tom až ani tak nezáleží, protože důležitá je všudypřítomná vodka. Postavy jsou charakterní a člověk si je celkem brzy oblíbí,zejména pak Kuzmu Kuzmiče a Generála. No co dodat....Film o vodce dokáže napsat jen širá ruská duše! 3 a půl Hvězd.

Griffinovi (1999) (seriál)

Family guy je podle mého vykořeněný, nevtipný, vulgární a vcelku stupidní seriál. Pitomá animace, nevtipné postavy, pitomé a nevtipné dialogy.....Jsou to vulgární a nevkusní Simpsonovi.Málokdy se mi stane, že se při sledování seriálu stydím za tvůrce. A tady semi to děje při každém díle...Seriálové zklamání...Pusťte si radši the Oblongs

Obloukovi (2001) (seriál)

Vtipné, chytré, skvělé! Zajímavá animace, vybroušené dialogy, nápadité zpracování. Moje symparie si získali takřka okamžitě, každá postavička je originální, má svůj nezaměnitelný charakter a hloubku. Humor je někdy ostrý jak břitva, povětšinou urputně černý a někdy zase naivně roztomilý. Rozhodně ale nečekejte vykořeněnou odnož Simpsonových. Ačkoliv si mouhou být v mnohém podobní,The Oblongs jsou každým coulem originál. A když se ke všem kladům této kanadské rodinky připočítá dobrá hudba a dabing tak mi z toho jasně vychází *****

Sestra (2008)

Mám ráda poetiku bratří Topolů, ale jaksi...nemůžu najít to správné, slovo kterým bych tentot snímek charkterizovala, ale nejblíže tomu je asi slovo nestravitelný. Sdělené filmu je zaobaleno do složitého kokonu obrazů ,narážek, někdy nepochopitelných, někdy okatě patetických a v celku jde vlastně o obrazově zvukový mišmaš, který to důležité sdělení zakopává někam do hlubin smetiště, ze kterého pochází i ústřední motiv zrcadla. Oceňuji minimalistickou a výtvarnou stránku snímku, surovost, skvělý hudební doprovod, ale to "něco" se bohužel proměnilo v nic.

Houbičky (2007)

Šílená vyndanina. Nelíbilo se mi to, ale celkem jsem se bavila.Paradox, že?

Radiohead: Live in Praha (2010) (koncert)

Snad nejhezčí dárek který jsem kdy v životě dostala bylo toto senzační DVD(díky Done Tommy) . Nejenže miluju hudbu radiohead, ale oceňuji iniciativu fanoušků, díky kterým toto skvělé DVD vůbec vzniklo. Není to bůhví jaký zázrak kvality a technických vymožeností, ale o to víc je úžasné, jak nesmírně lidský rozměr a přesah tento záznam má...srdcová záležitost!