• Thriller

Unsuojinnal (2023) (seriál)

Další skvělá korejská psychojízda! První díl nezaujal, ale od druhého to byla napjatá jízda, kdy v druhé polovině seriálu se obrátí role. Díl č. 6 a č. 10 jsou TOP! Mělo to ale jen jednu chybičku, a to takovou, že tuhle zápletku mohli shrnout v šesti, maximálně v osmi dílech. Na těch 10 dílů to bylo docela natahované. Záporák byl velmi dobře zvolený herec, dobrý psychopat. 80%

Death's Game (2023) (seriál)

Tak tohle byla seriálová událost se vším, co si divák může přát. Akce a krev, drama a smutek, romantika a smích (scéna ve vězení s "duchem" a scéna s miminem mě rozsekala). Vše velmi dobře dávkováno, aby vás to závěrečným dílem emočně zničilo. TOP! 100%

Prey (2024)

Herecké výkony byly vskutku tragické a vlastně nebyl vidět jediný útok zvířete, jen zvuky a zbytek si domyslete. Nechávám jednoho bludišťáka za to, že jsem neměl problém to dokoukat, i když to byla totální "renault".

Oderbruch (2023) (seriál)

Tak tohle byla VELKÁ PECKA z Německa! Ze čtvrté série Temného Případu jsem dost zklamaný a tohle mi to vynahradilo ve všech ohledech. Tohle bylo hodně temné. Vůbec jsem neočekával, že to bude mít takový děj a jsem za to rád, protože to bylo tak reálné, že jsem chvílemi i věřil, že existují :))

Madam Web (2024) odpad!

Tohle bylo tak blbé, až mě párkrát během filmu natahovalo na šavli!

A Semente do Mal (2023)

Amelia byla slušná ritch bitch witch :)) Za mě dobré psycho.

Ricky Stanicky (2024)

Pohodová komedie, kterou opět táhne John Cena tak, jako ve Vacation Friends. Námět chytrý a zajímavý, ale jinak průměrná zábava. Johna Cenu, jako Britney Spears budu ale těžko dostávat z hlavy :))

Kosmonaut z Čech (2024)

Ukrutně jsem bojoval s tím, abych film dokoukal do konce, protože kdybych nedokoukal, tak bych musel hodnotit odpadem, a to jsem nechtěl.

matka! (2017)

Nejvíce nasírací WTF film, co jsem kdy viděl. Vůbec jsem nepochopil, ale asi tak to mělo být.